Tehotná

Príspevok v téme: Tehotná
indy223

Dobrý deň,potrebovala by som radu.mám 16, som tehotná a netušim ako to povedať rodičom.Aj ked som nemala nechraneny sex, chápem že zodovednosť za svoje činy musím niesť avšak s rodičmi nemam absolutne žiadny vztah, sme si ako cudzi, vôbec sa nerozpravame a nikdy sme sa ani nerozpravali napriek tomu že spolu byvame.prosim pomôžte

Slobodna

Vďaka Ondrej, to vieš keď niekto nemá pádne argumenty tak sa uchyľuje k osobným invektívam, čo dosť svedčí o danej osobe a nie o tom, o kom sa vyjadruje.

Ondrej_333

Sexiritka, prečítaj si po sebe ešte raz, čo si napísala a uvidíš sa tam - ty pripomínaš našich politikov.
Podľa teba (a politikov) máme síce všetci demokratický nárok na slobodný názor, ale musí byť identický s tým tvojim. Inak sme ... nebudem opakovať - prečítaj si po sebe.
Navážať sa do slobodnej kvôli nicku je prejav úbohosti. Každý si ho dáva aký chce a s reálnym životom nemusí mať nič spoločné. Či aj to musí byť v súlade s tvojim neomylným názorom?
Na fóre nikoho nezaujíma ani dôvod tvojeho nicku, je mi šumafuk, či máš riť sexi, alebo ako lodný kufor a sexi by si ju len chcela mať.

Ale ešte k téme. Detstvom sa život človeka nekončí. Skôr, alebo neskôr si zoberie život do vlastných rúk a začne sa starať o seba. Ak aj vyrastá v chudobe, nedostatku, top vzdelania a dostane aspoň elementárnu lásku od rodičov, môže sa stať z neho dobrý a úspešný človek. Zabitím sa mu táto šanca definitívne zoberie.
Ak by takto rozmýšľala povojnová generácia, ktorá rodila deti naozaj do chudoby a nedostatku, tak tu teraz málokto z nás diskutuje.

krasomila

Nabudúce ak tu sa opäť bude chcieť nejaká nechcene tehotná poradiť na tomto fóre, tak nech dá prosím dopredu najavo ešte v texte svojej témy vetu
V téme si neželám názory moralistov, tí nech si dajú pohov, téma je prijateľná len pre amorálnych ľudí, ktorí ma podporia a vedia pochopiť.
To by bolo najlepšie, aby ste sa tu navzájom nemuseli osočovať tí proti potratom a za potraty. Lebo milá slečna, ak založíš takúto tému na verejne fórum, tak musíš rátať s tým, že sa ti tu budú hromadiť príspevky ľudí, ktorí ťa podporia a tí ktorí tvoje rozhodnutie zavrhnú. Mala si s tým rátať.
To je ako keby nejaká žena sa vybrala v noci v ultra krátkej minisukni a s veľkým výstrihom do ulíc a potom vrešťala na mužov, že čo ma obťažujete? Prečo vypiskujete na mňa? Ako si dovoľujete sa takto ku mne správať?
Chapenzi?

Slobodna

Milá sexiriť vážne sa mi nechce každému debilovi vysvetľovať čo znamená môj nick a že to nemá s fyzickým stavom nič spoločné :)
Sú ľudia, ktorí potrat odmietajú zo zásady, sú ľudia, ktorí ho berú ako lentilky a potom sú ľudia, ktorí si vážia ľudský život a využijú všetky možnosti proti až keď skutočne využijú úplne všetky a nevidia inú možnosť, sú ochotní pripustiť aj tú poslednú.
Pre všetkých, ktorí absolútne nič nepochopili, patrím do tej poslednej kategórie.

flexiplexi

Aky je rozdiel, ci je dieta narodene,alebo este v maternici? Ved tak nech sa narodi, a potom nech mu kliestami rozmliazdia telo a krvave po kuskoch nech vyhodia do kosa. Ale na to by sa uz zle pozeralo,co? Lebo uz by si videla hlavicku, nozicku mensiu ako tvoj prst, pocula nh si jeho plac. To dieta nema nikoho. Ma jedinu osobu,ktora ho chrani. Keby vedelo, co sa chysta urobit.
Nikto uz nikdy nebude mat jej/jeho geny,jeho talenty, vlastnosti. Nikdy z toho nebude vevericka,ani slon, vzdy sa z toho vyvinie len jedinecna ludska bytost.
Ako ho mozete odsudit na smrt??? Kti vam dal na to pravo? vacsinou sa v niektorych krajinach zabijaju zlocinci za velke priestupky. Ale aby matka zabila vlastne dieta, to uz je zverstvo najvacsieho stupna. Pochopi to, az ju budu nocne mory matat a nenajde pokoj v dusi.
Dievca,daj si facku...
A preco si neuvazovala nad hiezdom zachrany? Nemusis ho vychovavat,ak nemas peniaze. Vynos ho, porod a potom utec a uz sa nevracaj.

sexiritka

A ja ze bude tato debata ukoncena,ale moralisti asi nemaju cele dni co robit vid slobodna ( asi vieme preco je slobodna :D a pod.)
tak podme pekne po poriadku :P
MORALKA:
Tak aby som upresnila moju situaciu, nesexovala som v 13 :) Sexovala som az v 18 a mala som 2 roky partnera,ale kedze som mala rozum,tak som to nechala na neskor,to je teda co? :D
Dalej si tu pisala ze 16 rocne maju decka iba ciganky.. ale to ze ,,nase,, matky nas mali v 17/18 (moja ma mala az v 30) to bolo v poriadku ze? Alebo ako som pisala predtym v predytm rokoch to bolo normalne tiez.. Ja som neni zastanca nicoho,len toho kto sa na co citi nech to robi ,je to jeho zivot a kazdi clovek si rozhoduje o nom sam. Alebo ze 19rocny si nasiel 16 a ze si mohol inu najst alebo ze sa mal ukajat inak preboha toto su co za driiiisty! ty si co? ty pises zivotne pribehy? vsetko skonci ,alebo ide podla tvojich predstav? tak ako chces ty? ci co.. BOZE ,neviem ci sa skor smiat alebo plakat naozaj..!

A MORALISTI viete koho mi vy pripominate,zajdem trosku do politiky. :D KDH-kov ktori si melu iba svoje co sa tyka deti.. len aby sa deti robili a rodili ale to ako bude dieta potom zit uz nikoho nazaujima,presne tak ako tu dristate vy! Hlavne aby sa decko narodilo a potom sa one uz nikto nepostara,je vam jendo ze bude v domove hnit ,nebude mat lasku,podporu a bude uplne stratene nakoniec skonci ako fetka,bezdak a pod. Ale HLAVNE je ze bude ZIT! uz sa preberte z tychto dristov konecne, a ked zijete podla ,,pravidiel,, tak sa tych deciek ujmyte,adoptuje,alebo si ich berte na prazdniny a podporujte.. nie len picoiny dristat o zivote a potom dovidenia..
Ja si vzdy budem stat z anazorom radsej nech dieta nezije,ako keby malo zit v rodine kde nema lasku alebo byt tyrane,osocovane,znasilovane a pod.
Za dalsie bolo tu spomenute ze pri dieta nehra rola peniaze.. a co potom? vsetko je o peniazoch ,dieta teraz velmi vela stoji a ako sa hovori dieta v tuto dobu je luxus,ktori si nemoze hocikto dovolit.. Stat sa teraz nestara absolutne o nikoho to ze nema rodic pracu alebo ze nema co dat decku do ust to ho netrapi aj t ked decko umiera od hladu..na toto sa mame divat na trapenie? Ak rodic nema dat dietatu min zakladne veci tak nech ho nema!
Pekne sa vyspite ludkovia :D

právo ženy?

Vždy som sa smiala z pekla, ktorým ma strašila babička, keď som vyviedla niečo zlé. Ale moje prebdené a v polosne preblúdené strašné noci sú časťou pekla, ktoré je niekde v mojej duši a okráda ma o chuť žiť, milovať a pracovať.

Tak rada by som mala vieru hinduistov a chcela by som byť v blízkosti ich posvätnej rieky Gangy, do ktorej by som sa celá ponorila, aby sa zo mňa zmyla tá strašná vina. Kto vlastne alebo čo ma ženie do tohto pocitu viny a stavu pekla v mojej duši? Je vôbec niekto, kto ju môže zmyť, napraviť? Je to Ježiš, o ktorom mi hovorila stará mama?

Psychológovi sa pri všetkom jeho terapeutickom umení a medikamentoch nepodarilo dosiahnuť upokojenie alebo zabudnutie. Deň čo deň sa uberám do nocí bez spánku s otázkami, na ktoré nedokážem nájsť odpoveď. Moje obavy a strach narastajú s blížiacou sa nocou. A keď sa mi podarí zaspať, dostávam sa do desivej ríše snov k ustavičnému hľadaniu niekoho, koho som poslala do nekonečnej prázdnoty. Ten nekonečný chlad, v ktorom putujem, sprevádzaný spaľujúcou výčitkou svedomia a ozvenou náreku, ktorý sa stráca vo večnej prázdnote, je tým skutočným peklom, ktoré sa nechtiac dostalo do mojej duše.

Moja duša po nociach opúšťa moje telo, ktoré zapríčinilo toto moje tragické bezvýsledné blúdenie nekonečnou prázdnotou, a s nepredstaviteľnou túžbou hľadá niekoho, komu som nedovolila poznať život, koho som poslala sama neviem kam, koho plač sa ozýva z rôznych kútov toho nekonečného bludiska a mizne vo chvíli, keď si myslím, že som ho objavila. Koho som vlastne poslala do tej nekonečnej prázdnoty, chlapca či dievča? Ani to sa nikdy nedozviem, ale to je asi ten najmenší problém.

Tebe Jožo, a všetkým tebe podobným zbabelým a sebeckým krásavcom by som dopriala, aby ste museli so mnou po nociach prekonávať prázdnotu tých nekonečných plání s najkrutejšou bolesťou, ostro prenikajúcou do hĺbky duše, aby ste dostali aj takúto odmenu za vaše prázdne sľuby o nekonečne veľkej láske. Až teraz som pochopila, že nekonečné bolo iba tvoje sebectvo, pri ktorom vzbudzuješ dojem inteligenta naučenými frázami a lákaš dievčatá na svoju príťažlivú krásu s jediným cieľom - dosiahnuť vlastné uspokojenie. Dnes nechápem samú seba, ako som ti mohla tak naivne až hlúpo naletieť. Vydieral si ma do poslednej chvíle, až dovtedy, kým som si nechala nečakané a nechcené dieťa zobrať, aby si ma potom mohol bez akýchkoľvek záväzkov prehodiť cez palubu, aby si mohol ďalším naivným dievčatám tárať hlúposti o spoľahlivom sexe pri používaní antikoncepčných prostriedkov.

Rada by som chcela povedať všetkým dievčatám a ženám, zvlášť tým, čo bojujú o "právo ženy" - vaše právo je spojené aj s peklom v duši, ktoré neprajem ani jednej.

Ty, Ježiš, ak niekde si, Ty si asi jediný, o kom som počula, že si ľudstvo vykúpil z biedy, do ktorej sa dostávame svojimi skutkami. Prosím Ťa, ak môžeš, vysloboď aj mňa z tohto môjho pekla!

Neznáma

Lulu2011

indy mala smolu, ochrana zlyhala, co uz

zaujimave je, kolko ludi ma potrebu hucat do inych co maju robit, aj ked otazka bola uplne ina