Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

K lekárovi alebo vydržať?

Príspevok v téme: K lekárovi alebo vydržať?
terez244

ahoj, asi mám angínu. zobudila som sa dnes s úplne opuchnutým hrdlom. myslela som že to počas dňa prejde, ale vôbec. hrozne zle sa mi prehlta, dokonca aj voda. teplotu myslím že nemám, nemám to kde zistiť, ale strašne ma bolia kĺby. viete študujem, svojho lekára tu nemám, a do školy chodiť musím či som chorá či nie. tak najviac by mi pomohli dáke lieky, ale nechcem byť hypochonder zaťažujúci lekára.

Nada55

Vyplachuj si hrdlo salviovym cajom,pozri si v zrkadle hrdlo ci nemas hnis na mandliach tam treba vyhladat lekara,aj roztok TANDUM VERDE pomaha od bolesti ...

terez244

bioparox má striekam ho už od včera :) okrem neho strepsils, a samozrejme čaje s citronom, dokonca jem cesnak. ale potrebujem niečo čo rýchlo zaberie, no nemožem hocičo, lebo som mala problémy s pečeňou.

kablica

skus si kupit Bioparox sprej (ATB v spreji) a davaj si 4xdenne 4 vstreky do hrdla, plus nejaky ibuprofen na potlacenie bolesti a ciastocne i zapalu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

K lekárovi alebo vydržať? - Fórum - ZDRAVIE.sk