Ruzovy vytok z posvy

Príspevok v téme: Ruzovy vytok z posvy
patricia1596

Ahojte...
Mam takyto problem, ktory som mala aj cez leto,ale iba par krat par krat.Bolo to stale pred menstruaciou asi tyzen,a stale mi to tieklo iba tri dni...a potom nic...
a teraz to mam opat...je to akoby ruzovy vytok..neje to cista krv,ako pri kramoch...a bojim sa, ci to neje nejaky zapal...poradte mi nieco prosim...diky

makaronka

ahojte potrebujem rychlo radu prosim...mam 20r. 18 mes.dcerku porod vsetko ok....
Moj problem je ze uz druhy den mam ruzovkasty vytok nic ma neboli nepali ani nesvrbi... citim sa normalne az na ten vytok...nemyslim ze som tehotna nemam byt s coho kedze mam chraneny sex... neviete mi poradit s coho to asi moze byt...som prechladnuta...chora....ci mohla sa aj u mna objavit po porodna rana??

mm1

ahojte,mam taky problem,uzivam vkuse bez prestavky HAK uz 3 mesiace,od aprila ma trapia opakovane zapaly,momentalne uzivam polygynax a objavilo sa kratko po jeho uzivani ruzovy vytok. Moze to byt z toho alebo z dovodu dlhodobeho uzivania HAK?

patricia1596

az na to, ze ja mam 19 a nesom ani tehotna,ani neberiem HAK,...a neviem, z coho by sa mi tam mohla ranka spravit...

syma

patrícia, nemusí to byť nič vážne, s kľudným srdiečkom zájdi na gyndu a uvidíš, ja som ho mávala tiež a príčinou bola ranka na krčku maternice, po druhom pôrode ju zmrazili a mám pokoj, tak držím pästičky