Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znicena plet co teraz?

Príspevok v téme: Znicena plet co teraz?
cajka

caute
uz dlhsie ma trapi plet. najskor som mala len pory a vyrazky fliaciky po nich . Chcela som sa toho zbavit a tak som parkrat bola na chemickom pilingu. Ziadna zmena. o rok neskor som citala diskuzie o laseroch a kedze som nasla celko m dobru akciu na polovicnu cena skusila som to. avsak po tejto kure sa mi urobili pory vsade a celkovo mam plet taku dorasovanu nerovnomernu strukturu aj farbu. proste nevim co sa mohlo stat. mam 36 rokov a vypadam starsie . vobec neviem ci tu ma dakto skusenost s takym osetrenim . ak ano poradte da sa daco obec robit s tym?

Agnes989

Ja by som ti odporucila Dynamicky hydratacny krem od Dr. Nona, tiez som mala znicenu plet, tento krem mi uzasne pomohol: zdravie-drnona.sk
A to nemozem pouzivat hociaku kozmetiku, lebo mam na ne alergiu, ale tato kozmetika mi uplne vyhovuje

vajanka

skus si pozriet toto, aj ja sa na to chystam, velmi sa mi to paci a citala som na to len dobre recenzie, odradza ma len cena, ale teraz je aj sutaz, tak skus, mozno vyhras -odkaz odstránený-

messia

Na vycistenie porov je vyborny ISIS teen derm gel nasledne pletova voda z tejto sady a na vecer ISIS glyco A s kyselinou glykolovou. Po dvoch mesiacoch mam plet rozziarenu bez akne a miznu mi postupne pigmentove skvrny po slneni.

kikarika1

zuzi

ja som sa vyjadrila len z dôvodu, že to tu popisovali ako drahú kozmetiku, tak som poukázala na lacnejšiu alternatívu, ktorá mne zabrala....namiesto slova "navádzať" som mohla vybrať vhodnejšie a za to sa ospravedlňujem

zuzi74

kikarika1, ak si myslela mna tym navadzanim na drahu kozmetiku, tak ja naozaj nemam zaujem nikoho navadzat. Clovek sa tu len snazi pomoct napisat svoje skusenosti a hned ho tu musi niekto druhy spacifikovat. A hlavne zboznujem zeny, ktore okrem tu spominanej zinkovej masti a podobnych masticiek od koznej, nevyskusali nic kvalitne z prirody na svoju plet a uz to hned odsudzuju, zatracuju a tvrdia, ze ziadne "obycajne" maste ani vodicky nepomahaju na znicenu plet.
Ja viem, ze to nie je lacna zalezitost, ale investicia za tuto kozmetiku sa mi naozaj vyplatila, lebo nemusim riesit hrbolate ani suche miesta na pleti a moja plet je aj pod umelym osvetlenim v poriadku.
Okrem ineho som pouzivala a doteraz obcas pouzijem sem tam na vyrazku ak sa vyhodi gafrovu mast s ichtamolom za par penazi a tiez si ju pochvalujem aj ked nie je draha.

kikarika1

cajka

ja som tiež mala kedysi škvrny po akné, ale len sem tam na lícach - mne na to zabrala ichtyilová maska (ale samozrejme v spojení s čistením u kozmetičky, tá mi potom túto masku aplikovala - maska dosť štípe, zvláštne "vonia" a treba mať zavreté oči kým pôsobí, ale môžeš mi veriť, že výsledok stojí za to)...dnes jedinú malú škvrnu ktorú mám, je pigmentový fliačik (od slniečka)

podľa mňa to zaberie aj v tvojom prípade, pritom ti píšem len moju vlastnú skúsenosť a nesnažím sa ťa navádzať na nejakú drahú kozmetiku - kedysi som si túto masku kupovala aj na domáce použitie, kozmetička mi ju predávala za 10 eur (myslím, že vcelku je to prijateľná cena - na to, aký má skvelý účinok)

túto masku som našla aj na nete na stránke yamunashop.sk (v sekcii "gélové a krémové masky ju nájdeš v prijateľnej cene 9,90 eur a aj s popisom) - tak aspoň si to pozri a prečítaj - za to nedáš nič :)

cajka

ahojte
tak precitala som si Vase prispevky
Karolinka.. ja som tiez skinoren pouzivala a asi dva ci tri roky posledne na akne vyborne zaberal ale ze by sa mi zlepsila plet a ak oniektuo tvrdi ze skvrny po akne zmiznu .. tak to nemam pocit.
a zinok uzivam 30 mg a nezlepsila sa mi plet ale ani nezhorsila. od koznej uzivam methionin na vlasy skor zneho sa mi vzdy zhorsi plet.
Objednala som si tu Ell son a precitala aj na www.vitarian sk rozvhovor.
hmm stale mam vsak pocit ze na znacke Lavera ci Welleda nemoze byt nic zle aj ked maju dlhsiu spotrebnu lehotu, pretoze som kazdu zlozku dala do googlu a na anglikej stranke nasla vyznam tych zloziek nie je ani jedna skodliva a chemicka.

cajka

ahojte
tak precitala som si Vase prispevky
Karolinka.. ja som tiez skinoren pouzivala a asi dva ci tri roky posledne na akne vyborne zaberal ale ze by sa mi zlepsila plet a ak oniektuo tvrdi ze skvrny po akne zmiznu .. tak to nemam pocit.
a zinok uzivam 30 mg a nezlepsila sa mi plet ale ani nezhorsila. od koznej uzivam methionin na vlasy skor zneho sa mi vzdy zhorsi plet.
Objednala som si tu Ell son a precitala aj na www.vitarian sk rozvhovor.
hmm stale mam vsak pocit ze na znacke Lavera ci Welleda nemoze byt nic zle aj ked maju dlhsiu spotrebnu lehotu, pretoze som kazdu zlozku dala do googlu a na anglikej stranke nasla vyznam tych zloziek nie je ani jedna skodliva a chemicka.

kikarika1

vkj...

zásadnú chybu by som robila jedine v tom prípade, ak by som používala kozmetiku bez predošlého prekonzultovania s dermatologičkou, alebo s kozmetičkou....je rozdiel medzi peelingom a peelingom - sú peelingy, ktoré sa nemôžu používať na každý deň pretože majú obrusujúce čiastočky hrubšie a tie by pleť ničili (pri každodennom používaní)...potom sú peelingy, ktoré s jemnými obrusujúcimi čiastočkami a tie sú vhodné na každodené používanie (samozrejme sa to netýka pokožky so zapálenými vyrážkami - ktorú však ja nemám)...čo sa týka suchším miest na pokožke, tak som sa asi zle vyjadrila, ale tie mám len v prípade ak mi pred menzesom vyjde vyrážka a ja si ju vysuším korekčnou tyčinkou - na to určenou.....

každá žena, ktorej by vadil peeling, tak by to aj sama zbadala na svojej pleti (pleť by mala červenú, podráždenú, štípala by ju - alebo ja neviem čo ešte) - mne však peeling pomáha a prestanem ho používať až vtedy, keď ma bude čistiť kozmetička pravidelne raz mesačne (asi ťažko by malo zmysel peelingovať sa u nej a ešte aj doma - to už by sa pleť naozaj zbláznila) ...takže kľud :))))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znicena plet co teraz? - Fórum - ZDRAVIE.sk