Znicena plet co teraz?

Príspevok v téme: Znicena plet co teraz?
cajka

caute
uz dlhsie ma trapi plet. najskor som mala len pory a vyrazky fliaciky po nich . Chcela som sa toho zbavit a tak som parkrat bola na chemickom pilingu. Ziadna zmena. o rok neskor som citala diskuzie o laseroch a kedze som nasla celko m dobru akciu na polovicnu cena skusila som to. avsak po tejto kure sa mi urobili pory vsade a celkovo mam plet taku dorasovanu nerovnomernu strukturu aj farbu. proste nevim co sa mohlo stat. mam 36 rokov a vypadam starsie . vobec neviem ci tu ma dakto skusenost s takym osetrenim . ak ano poradte da sa daco obec robit s tym?

kikarika1

cajka

ku kozmetičke si chodievala na hĺbkové čistenie? asi každému pomáha niečo iné, ale mne vtedy veľmi pekne napravila pleť, póry sa stali menšími, menej viditeľnými, pleť sa menej mastila, aj štruktúra pleti bola krajšia a mne inak veľmi pomáha aj slnko....

cajka

tak pozrela som aj tenkrem s AC11. musim povedat, ze viem s istotou ze ani najdrahsi krem hoci za 100eur nemoze posobit tak, aby napravil do hlbky plet. Kazdy krem posobi len na povrchu. Tak ako ked si date vlasovu vodu. Keby ste sa chceli dostat az tam kde vlas zacina rast museli by ste si ihlou pichat aby ste sa dostali ku korienku. A plet je podla mna to iste aspn co som videla par dokumentov.
Ale ci pomoze prirodna kozmetika Ellyson, ---- pozerala som citala ale je to vela penazi a tak kratko vydrzia,, no musim sa priznat ze uz som asi skepticka a nebudem riskovat dalsie financie aby som este vaic neplakala nez placem

cajka

Zuzi74 dakujem taktiez za radu idem si to prave vyhladat na googli a taktiez zinkovu mast.
ja tearz pouzivam od Avene cicalfate krem ktory obsauje zinok a med, vidiet ze plet ho zhltne no napriek tomu ze ma mvysusenu plet po nejakom case sa leskne tak ci tak.
na den si davam prirodny krem Lavera z DMka. a mozno tu bola aj chyba kedze obsahuje rozne oleje a silice a tie vraj pri posobeni slnka mozu zanechat skrvny .. tak.. asi mam len smolu a tazko s tym uz daco spravim...

cajka

Dakujem vsetkym za prispevky a rady.
A ja mas velku pravdu s tym ze na zlavu som nemala ist. bolo to preto ze tu odkial pochadzam nesu ziadne salony a kedze v blave je ich neurekom tak som to brala skor preto , ze tam sa musia o zakaznikov bit kedze salonov je neurekom . vobec nechapem kde sa stala chyba. overila som si aj prisroj ktory pouzivali. Mozno mi nieco je vnutorne a takto to dopadlo. Tymto odpovedam ajj Daduske- od decembra do aprila sm bola 5 krat na tom laseri.

zuzi74

kikarika, zdielam ten isty nazor, ze co pomoze piatim zenam nemusi siestej. Ale opakujem, toto nie je kozmetika typu avon, oriflame, bioderma, avene a podobne reklamovane znacky.
Skor sa obavam, ze dermatovenerologicka jej predpise nejaku hormonalnu alebo antibioticku mast. Tieto maste obsahuju latky, ktore sa vstrebavaju do tela a pleti pomozu len na cas.
Samozrejme je na nej co si vyberie, ja som dala len typ.

kikarika1

ja som toho názoru, že čo pomôže piatim ženám, nemusí zabrať aj u tej šiestej...

cajka vie najlepšie sama, akú má pleť, čo jej robí zle a čo jej robí dobre...v prvom rade by som sa na jej mieste poradila s dermatovenerologičkou a určite by som zatiaľ neskúšala objednávať si kozmetiku, o ktorej nemám ani páru...

zuzi74

fitMonka ja neprehanam. Ak ma zakladatelka temy dorasovanu plet, tak rozhodne jej chemia z toho kremu ani zo ziadneho ineho neprospeje. Ona potrebuje plet zkludnit a vyzivit a to rozhodne mnou doporucovana kozmetika dokaze. Roky som pouzivala krem s chemiou o ktorom som si myslela, ze je vyborny ale ako som sa velmi mylila.
Kazdej mojej znamej, ktorej som kozmetiku Elysson doporucila sa vyrazne zlepsila plet a radsej si priplatia za skvelu kozmetiku z prirody ako za chemicke kremy, ktore maju len kratkodobe ucinky a plet je po nich casom velmi citliva.

fitMonka

Zase neprehanaj, obsahuje aj chemicke zlozky, ale menej ako hociktore kremy svetovych znaciek. AC11 je len jedna zo zloziek toho kremu, prirodna zlozka, ktora ma fantasticke ucinky na plet

zuzi74

Cajka, uz si nedavaj hlavne ziadne chemicke kremy na plet. Ked citam zlozenie toho AC11, tak by som ho nedala na tvar ani za nic. Po 2 mesiacoch mozes vyzerat ako babika, ale po 10 rokoch ako vysusena slivka.

Ak chces kvalitnu kozmetiku, dam ti tip.
Cisto prirodna kozmetika Elysson. Daj si do googlu. Ta pani ti namiesa produkty priamo na mieru z cerstvych surovin. Robi to naozaj zazraky s pletou. Vsetko co potrebujes pre zdravu pokozku mas v prirode.

suritt

Napíš mi na mail, poradím Ti, kde môžeš si zistiť príčiny, a ako ich dať z tela von.
mimetstar@centrum.sk