Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s kamarátom

Príspevok v téme: Problém s kamarátom
xpxpx

Dobrý večer, chcela by som počuť názor niekoho nezaujáteho. Poznám roky jedneho chlapa. Nikdy by som si nepomyslela, že by sme my dvaja spolu niečo riešili.Raz sme sa však ocitli spolu na chate tam sme sa spolu rozprávali a dosť sme si rozumeli. Po čase sme sa stretli na dalsej chate tiez sme sa rozpravali tancovali sme spolu a prišla pusa nič viac iba pusa. Na druhy den mi písal na soc. sieti. Stalo sa z toho pravidlo. Kazdy vecer som cakala kedy mi napise a on napisal. Problém je v tom ze ma priatelku. vsade rozprava ze s nou nie je stastny ze je to stereotyp ale keby to tak bolo nebol by s nou. Boli sme parkrat vonku on chcel aj nieco viac ale ja nie. Stale sme si pisali potom vsak nastal zlom nenapisal neozval sa a nic proste nic asi po mesiaci mi v noci volal nezdvihla som pretoze som spala. Bol na chate a asi si spomenul aj na mna. O tyzden sme sa nahodou stretli znovu na chate kedze mali spolocnych kamaratov a zas sa pokusal o nieco bol velmi mily ku mne.Znovu mi zacal pisat. Naozaj neviem co si mam mysliet. Asi 4x chcel sex no nebol lebo som odmietla ale stale sa choval rovnako. Hlupe komentare fakt nepotrebujem.

Slobodna

Nie si, len si sproste naletela. To sa stalo/stáva/a aj stane mnohým. Chlapi si často takto dvíhajú sebavedomie.

sibnutaxy

Viem, ze ma teraz asi vsetci odsudite ale citim potrebu sem napisat to co som ja zazila.

Tri mesiace som sa stretavala s jednym zadanym chalanom ktory mal priatelku. Tiez tvrdil ze s nou nie je velmi stastny a ze nevie ci s nou chce ostat a bla bla. Mne tvrdil ze sa do mna velmi zalubil, ze som ovela krajsia ako ona kedze ona ma vyse sto kil a ze priatelku po jej statniciach o tri mesiace necha, ze dovtedy ju nechce nechat aby spravila tie statnice. Medzitým sme sa spolu samozrejme vyspali (len raz) a casto sme mali spolu oralny sex. Samozrejme ze po jej statniciach ju neopustil a mne tlacil do hlavy ze sa nevie rozhodnut a ze chce nas obe :D :D Ked som to ukoncila a nasla si iny vztah robil ziarlivostne sceny a cakaval ma pod mojou branou, no cisty psychopat. Kludne mi teraz napiste aka som necitliva a hlupa svina, ale verte mi ze to viem aj sama a uz davno som to vsetko olutovala

Fleur-de-lis

z môjho pohľadu niet o čom rozmýšľať. Jeho chovanie (totálna neúcta k priateľke a tebe) hovorí dosť o jeho charaktere a toto by som si vedome do vzťahu nevybrala...

ladyblack

A je dost mozne, ze cim viac ho budes odmietat, tym viac mu to neda a bude sa pokusat o teba dalej. Lebo ako sa hovori - zakazane ovocie chuti najelpsie. Clovek sa ide niekedy pretrhnut, ked nemoze mat nieco co chce. Ale verim, ze casom ho to prestane bavit, hlavne neprejav o neho ziaden zaujem, vyhabaj sa mu prinajlepsom. Dobre si spravila, ze si sa s nim nevyspala. Este by si sa namotala a on by si na teba uz ani len nespomenul.

blacklady

Keby mal o teba naozaj vazny zaujem, tak sa s priatelkou rozide, aby mohol byt s tebou. Ide mu iba o jedno. Darmo rozprava, ze je s priatelkou nestastny - keby to tak bolo, tak by sa s nou davno rozisiel a hladal niekoho s kym by mu bolo lepsie. A keby z toho aj bol vztah plati jedno - ak by bol schopny podviest jeho terajsiu, neskor by mohol podviest aj teba - tiez by dotycnej narozpraval aky je vo vztahu nestastny, aby to vyzeralo, ze je neverny opravnene. Radim ti, aby si sa na neho vykaslala a nepodlahla mu.

Slobodna

Si pre neho len rozptýlením alebo si na tebe dvíha ego, ktoré mu padá u priateľky. Správne si podotkla, že keby bol s priateľkou taký nešťastný ako ti hovoril, tak by sa s ňou jednoducho férovo rozišiel a hľadal by si iný/normálny vzťah. Ak podľahneš, alebo si začneš nahovárať niečo čo nie je a nikdy nebude, budeš sa fakt cítiť ako handra.
Zjednodušene: pošli ho do prdele, nech si najprv vyrieši svoj vzťah.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s kamarátom - Fórum - ZDRAVIE.sk