Idem chudnut podla sipeky, idete?

Príspevok v téme: Idem chudnut podla sipeky, idete?
bombicka

ahojte.predstavim sa.mam 165cm a okolo76-78kil a 27rokov.musite uznat ze he to dost.necitim sa takto vobec dobre tak som sa rozhodla ze uz musim konecne schudnut!pokusov uz bolo snad milion a vysledok?maximalne som schudla cca5kil a samozrejme su nazad+bonus.. pribrala som vela.mavala som okolo53kil.ale to uz bolo asi 4roky dozadu mozno i viac.potom prisli diety.lebo som nevedela ako spravne chudnut.potom som sa snazila chudnut i podla mira veseleho no pri ratani kj b s t dlho nezotrvam :( ale dnes som objavila dietu sipeky.teda ono to neni dieta ale zdrave papanie.nemam sice knihu.zatial cerpam len z internetu.viem neni to nic prevratne ale citala som ze ak sa to dodrzovalo pekne sa s tym chudlo a tak to chcem skusit.budrm mooc rada ak v tom nebudem sa.ma.v kazdom pripade si sem budrm pisat uspechy/neuspechy.je to vlastne tak ze mate jest kazde 4hodiny a to z maleho taniera a aspon jedno susto nechat tak.pocas tych 4h mozte jest zeleninu ci ovocie.ranajky maju byt kralovske a to uplne!dajte si co vam chuti.obed bud poluevka s pecivom alebo hlavne jedlo vsetko naco mate chut no menej a jest pomalicky v klude a prestat ked ucitite ze uz ste najedene.a samozrejme snazime sa vyberat diet nejsie verzie ale mozte jest vsetko.vecera studena-pecivo sunka syr pomazanky z bryndze atd.a zeleninka.2vecera vlocky s ovocim ci acidko alebo jogurt s pecivom.este sa ma raz do tyzdna robit daaky postny den ze jee cely den len jedno a to iste jedlo ale to este som presne na nete nenasla ze ako to je tak to musim este zistit:) ak by niekto vedel viac prosim napiste.zatial pa :) do skoreho schudnutia:) jaj a ma sa cvicit 2x do tyzdna tak po hodine ale ziadne namahave skor natahovacie cvicenia.alebo chodza.kalanetika joga atd.

bombicka

ahoj lenka aj mna tedi:) prepac ze som sa neozvala ale mala som fakt stresove tieto dni..rodinne problemy a vyzeralo to zle no chvalabohu to dopadlo dobre a uz je vsetko ok :) cize sipeky som drzala dva dni a v ramci tych stresov som ju tieto dni vobec nedrzala cize dnes uz konecne v klude zacinam odznova:) dufam ze uz bez stresov a v klude:) nie neboj nebyvam hladna praveze sa cudujem ze di telo na taketo jedenie docela zvyklo lebo predtym som bola zvuknuta jest 5-6x denbe.moooc ti gratulujem ze ti vaha tak kraaasne klesa!:) zato ja mam svoje dni a vtedy ukazuje vaha viac cize neviem kolko momentalne vazim.ale ked som zacala drzat sipeky mala som 77,8kg po dvoch dnoch 77kg co by bolo super:) a dnes po niekolko dnovom nedrzani nicoho+menstruacia vaha ukazala 78,8kg.moc tesim na spravu:) budem rada ak sa nas najde viac co chcu chudnut a popisat o tom:) cize dnes moj 1den podla sipeky:)

9Lenka

Tesi ma matka, ako ti to ide? ja som dnes mala rano chlebik s natierkou syr a paradajku, potom vlocky s jogurtom a ovocim, cestoviny s tuniakom a uhorku, este na olovrant pecivo s niecim a na veceru mrkvu s acidkom a knackenbrot. jedla mam podobne akurat obedy sa mi menia. a jem bud 4 x alebo 5x ..... dnes som sa vazila a uz mam vahu pod 100. Dufam ze ty dost papas a nebyvas hladna. cvicenie som este nepridala ale mam kazdy den prechadzku.

bombicka

ahoj tak ja sa volam Mata :) no v piatok som jedla rano zemlu a arasidovu natierku kavu s mlliekom a caje.potom o4h kuracie prso pecene bez koze a ryzu oharok ale nalozene na malom tanieriku.vecera ta bola totalne nanic lebo sme boli mimo domu tak som mala salat vlasky ale len trosku a 1 a kusok zemle a druha vecera jogurt a ty?inak moooc ti gratulujem k schudnutym kileckam:) super!:) a ty mi napises ako a co jedava? :) neboj ty svoj ciel dosiahnes!a cvicis?

9Lenka

Ahoj a ty sa ako volas? nechcem ta volat bombicka :). ja mam 30 r vyska: 168 a vaha:101,1. zacala som na 104,5 kg, takze nieco som uz schudla. Vazim sa kazdy utorok, takze raz za tyzden. Potom aj ty daj vediet ako ti to ide :) takze citis sa dobre po tom prvom dni? a co si jedla?

bombicka

ahoj lenka.som rada ze si napisala:) ak chces mozne sa podporovat.myslim ze je uuplne jedno podla koho chudneme hlavne ze sme dve a mozme sa podporit!co povies,tak aku mas vahu vysku vek?ja som vcera mala1den podla sipeky a docela v pohode si myslim:) som zvedava ako to pojde :) a ako casto sa vazis?uz si schudla?tesim na odpoved:)

9Lenka

Ahoj ja som zacala chudnut prave podla toho mira veseleho. Potrebujem presne vediet kolko toho zjem aby som neprekracovala prijem ani nejedla prilis malo. Jedalnicky si vytvaram sama podla chuti. Este je stale co doladovat. Zatial sa drzim treti tyzden, mam ovela vyssiu vahu ako TY. Budem ti drzat palce.