Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ ma nepriťahuje...

Príspevok v téme: Priateľ ma nepriťahuje...
lucka111

Zdravím,
mám úplne úžasný vzťah, myslim na duševnej stránke, sme spriaznené duše. Bohužial ani po 3 rokoch sa pri ňom nedokážem vzrušiť, priateľ sa mi páči,ale chudý a trochu nižší odo mňa. Už som skúšala že budeme chodiť spolu do fitka ale nič z toho..ale nechcem ho opustiť, velmi mi pomohol keď som mala osobné problémy a ľúbim ho...čo mám robiť?:(

ďakujem

Slobodna

De: On predsa vôbec nepísal o tom, z akého bodu sa to vyvinie ale o tom, že bez toho je to vždy len kamarátsky vzťah. Neviem si predstaviť ženu alebo muža, ktorý si začne s niekým vzťah ak nie je prítomná fyzická príťažlivosť. Potom ako vidíme, ten človek v takom vzťahu trpí.

5.5elsa

de nakoniec si narobí problémy sama sebe potiahne to rok dva 10 rokov 15 rokov 20 rokov a stále sa budú spolu ťahať nič s toho a nerozídu sa lebo zvyk a zistí že ten muž nie je ten koho chce do budúcna mala by dať šancu niekomu inému a jemu tak isto až je na tom podobne ......

De

cohle 7:33

*** Ty si s nim totiz vobec nemala zacinat partnersky vztah. V partnerskom vztahu zohrava totiz ulohu aj fyzicka pritazlivost. Aj tym a hlavne tym sa odlisuje od vztahu kamaratskeho. Mozno je to pre teba novinka ale tak to na svete uz davno funguje. ***

Vtipne je to, ze takto to na svete vobec nemusi fungovat :)

Moze sa totiz stat aj to, ze fyzicku pritazlivost zo zaciatku nevnimas a neskor sa vyvinie z kamaratstva.

Takze nech sa zacne z akehokolvek bodu (napr.iba sex/iba kamaratstvo), nikdy nie je vylucene ze veci sa nemozu zmenit oproti tomu ake boli na zaciatku :)

5.5elsa

ak s ním nie si len s nejakej vďačnosti alebo podobných dôvodov tak neviem ale že ťa vôbec nepriťahuje nie je dobrý signál ako ho ľúbiš a prečo na to si odpovedz sama aspoň trochu niečim by ťa mal priťahovať ale ak vyhľadávaš čo by ťa na ňom priťahovalo tak to už je prispôsobovanie a potom je na mieste položiť si otázku či ho naozaj ľúbiš ako hovoríš alebo sa o to len snažíš......

cohle

Trapis seba aj toho chalan. Je mi ho luto teba naopak nie. Si v istom smere trosku pozadu a musis dozriet. Ty si s nim totiz vobec nemala zacinat partnersky vztah. V partnerskom vztahu zohrava totiz ulohu aj fyzicka pritazlivost. Aj tym a hlavne tym sa odlisuje od vztahu kamaratskeho. Mozno je to pre teba novinka ale tak to na svete uz davno funguje. Nechcem byt hnusny ale treba ti otvorit oci a cim skor tym lepsie. Aj dalsim ktori tuto diskusiu budu citat. Ide totiz o to ze partnersky vztah casto vedie k plodeniu potomstva a prave o deti mi tu ide najviac. To ze ho teraz tahas za nos kym ste slobodni je sice smutne ale nie zasadne skodlive. Ak ho vsak budes tahat za nos aj ked budete mat deti skor ci neskor sa to odrazi vo vasom vztahu a mozno aj rozvodom. Najviac tym utrpia deti. Mozno pochadzas s dobrej rodiny, mozno si zijes ako vo vaticke, ale my ludia pochadzajuci z rozvratenych rodin si tieto veci uvedomujeme citlivejsie a vyraznejsie.
Apropo na slovensku je vysoka rozvodovost, nestan sa jednou z nich. Premysli si akeho partnera chces do vztahu, co od vztahu s nim ocakavas, zariad sa podla toho, ale hlavne si uvedom, ze aby si si udrazala partnersky vztah a aby mal zmysel a naplnenie, nesmies ho umelo udrziavat iba z nejakej vdaky a lutosti. Takze dalsim tvojim krokom je uvedomit si toto a dospiet (je jedno kolko mas rokov)

Slobodna

lucka a skúšala si mu jemne naznačiť, že by so sebou mohol kúsok niečo robiť, alebo aké tipy ťa priťahujú?
Vieš ono to nie vždy klapne po obidvoch stránkach - aj duševnej aj fyzickej, mňa napr. fyzično až tak nepriťahuje, u mňa musí mať chlap charizmu a potom mi je v celku jedno ako vyzerá. U vás to vyzerá skôr na rovinu priateľstva než partnerstva a ty sa príliš nútiš ho milovať ale sama podvedome tušíš, že skôr či neskôr si tento fakt budeš musieť priznať. Aj keď, možno keby sa dal dokopy a zamakal na sebe, tak by sa všetko zmenilo :) všetko je možné. No ak nechce so sebou nič urobiť....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ ma nepriťahuje... - Fórum - ZDRAVIE.sk