Muzi, co vy vidite na manzelstve?

Príspevok v téme: Muzi, co vy vidite na manzelstve?
Saendra

Vsade naokolo pocuvam o tom, ake su zeny (okrem sexu, prania a varenia) nepotrebne... ze sa riadime iba podla siesteho zmyslu a instinktu, lebo nemame ziadnu logiku... ze sme otravne a vyzadujeme stale, aby ste nam hovorili lubim ta a milujem ta - slova prazdne, pre vas nic znamenajuce... Ale zase na druhej strane pocuvam o tom, aky je muz bez zeny nula, ze on nic neznamena atd... Vazne, ked je muz zadany, tak place, lebo nema svoj zivot, a ked ma svoj zivot, tak place, ze nema zenu... Tuto logiku nikdy nepochopim. Preco sa vlastne muzi chcu zenit, ked im manzelstvo v podstate vadi? Existuje vobec nejake percento muzov, ktori su vlastne v manzelstve radi?

Agnes989

Tak sa asi pohybujes v divnej spolocnosti ked len na takych muzov narazas, lebo su aj ini muzi, co lubia svoje zeny a nejdu do manzelstva z vypocitavosti, ale z lasky. Aj ked mas pravdu, tych povrchnych je dost, vela z nich este do 30-40-tky dospeje, niektori nikdy.

embryo

Slobodna: isty trt a manzelstvo? toto slovne spojenie nemoholo byt vypustene z ustneho otvoru muza v dlhorocnom manzelstve :-)

usb

Manzelstvo im zabezpecuje aky taky pravidelny sex, vypratie pradla a navarenie zradla.
Potom su tu dve skupiny muzov, ktori odmietaju vstupit do chomuta manzelskeho a su to:
-vecni mamickiny maznacikovia a nedokazu sa od nej odputat, zvacsia su to alkoholici alebo inak zatrpknuti chlopi.
-viac slobodne zmyslajuci samostatni muzi, ktori si vedia navarit, vyprat a sex k zivotu az tak nepotrebuju, pripadne vyuzivaju sluzby prostitutok.

Slobodna

Určite tam hrá rolu aj pohodlnosť ale zas ak by ju neľúbili podľa mňa by do toho nešli. Máloktorí muž sa dá do niečoho takého natlačiť.
Ale evidentne sa nevedia alebo boja k tejto téme vyjadriť nejakí muži ;)

Saendra

Ale mas pravdu. :) Ja tiez, ked sa opytam, co vidia na manzelstve, tak ani jeden neodpovie, ze preto, lebo lubi svoju zenu a chce s nou ostat cely zivot... stale z nich vypadne len nejaka nezrela hlupost..

Slobodna

Tak asi by to celkom nasilu nerobili. Na túto otázku mi muži vždy s humorom odpovedali a teraz si dovolím byť trošku neslušná ale inak sa to povedať nedá: "Istý trt"
Osobne si myslím, že manželstvo je vyššia úroveň vzťahu, do ktorého sa tak nejak logicky dospeje. Ale keďže som slobodná a nie som muž, môj názor je v tomto prípade irelevantný :)