Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem zapadnut na skole

Príspevok v téme: Neviem zapadnut na skole
Stredoskolac

Ahojte! Som prvacka na strednej a mam velky problem zapadnut. Mam spolusediacu, ale ta je prilis ticha, je sice pravda, ze sa v poslednej dobe trosku rozhovorila, ale...A aj ked sa v jeden den s niekym z triedy rozpravam, druhy den uz nie, lebo si nemame co povedat, a tak uz to bolo asi trikrat odkedy som na strednej, teraz sa uz pre istotu okrem tej spolsediacej s nikym nerozpravam. Nepaci sa mi na svojej skole nic chodim na OA, takze sa ucim take veci ako ekonomika a Administrativa a Korenspondencia, ktore ma vobec nebavia, chyba mi zakladna,kamaratky, spoluziaci, proste cela skola, neprejde ani jeden den, aby som si nespomenula na zakladnu a nejaku usmevnu spomienku v nej :) Pretoze tu na strednej take som nezazila este, kazdy vravi, ze stredna je najkrajsie obdobie zivota, v mojom pripade to asi nebude platit...ked idem domov zo skoly, tak som najstastnejsi clovek na svete, pocit ´, ze uvidim svojich kamaratov, ktori chodia na ine skoly je na nezaplatenie, len neviem ako prezijem tie styri roky bez nejakej ujmy :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem zapadnut na skole - Fórum - ZDRAVIE.sk