Nejaká rada od žien?

Príspevok v téme: Nejaká rada od žien?
julx

Pekný večer mam takýto problém... Asi pred rokom v lete som začala nachádzať na nohavičkach bielu tekutinu.. Trápi ma to do teraz ale neviem ako o tom povedať okoliu. Teda nech to je cele, mam len 13.. Som panna ako je pochopitelne a dočitala som sa že za vzniku toho može buď kupalisko, verejne zachody alebo vniknutie šamponu na intimne miesta.. Tu tekutiny nachadzam každy deň a je to dosť neprijemne.. :-( prosim pár rád? Rozmyslala som nad tym ze sa zdoverim volakej lekarničke v lekarni :-/

Shayleen

v tomto veku by somnesla len tak do lekarne a kupila nieco. radsej ku gynekologicke a nech to vysetri a urobi vyter. za tim vytokom s amoze viacero veci skryvat a na kazde ochorenie tam odole idu ine lieky...

julx

Tak ide o to že pred 3 dňami začalo aj páliť a svrbieť.. V noci mi to nedá spať. 2-3 denne sa sprchnem to uľaví na minútu a zase to začne.. Momentalne mam toho veľa zdravie mi ide dole vodou som na marodke so zapalom priedušok s antibiotikami,k tomu mam na nohe dlhšiu dobu bradavicu tak s tymto mam problem sa usporiadať a aby nebolo málo a aby som nebola spokojna tak mi prišlo aj to, odbehovať nikde do lekarne nemožem kedže som chorá a teraz na to nemysli na to.. :( help

Fleur-de-lis

tiež si myslím, že to môže byť jednoducho hlienovitý výtok okolo plodných dní. Niektoré ženy ho majú málo a len pár dní, iné viac a dlhšie. Aj preto vymysleli pre ženy intímky ;)
Keď ťa nič nesvrbí, nepáli...

salalalalala

to vobec nic nemusi byt, kazda zena ma predsa normalne vytok. vytok sa hned nerovna mykoza, ak nemas ine tazkosti, nic ta nesvrbi, nestipe ani nic, tak je to OK.

Deria

A nechces sa s tym zdoverit mame? Ved to je normalne, iste ta pochopi. Ja by som na tvojom mieste nebrala ziadne lieky len tak naslepo. Co ked to nie je nic, na co by boli treba lieky a ty ich budes uzivat? Mohla by si zajst gynekologicke, je to istejsie a rozumnejsie. Chapem, ze sa ti tam nechce a hlavne, ak si este vôbec nebola. Pamätam si, ako som tam tiez nechcela ist ale neskor pochopis, ze je to uplne normalne, raz tam aj tak budes musiet, ako miliony zien, nic to nie je a budes vediet na com si.

5.5elsa

áno kľudne to lekárničke povedz canesten mycomax zápaly,infekcie rôzne canesten tabl. asi 5e,moment pre teba bude asi vhodnejší mycomax neviem či nie je na recept potom je aj rosalgin ona ti poradí niečo