Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina

depres

no moja milá, je to depresia, úzkosť...toto som mal aj ja...a trvalo po nasadení AD 4 týždne, kým to preslo..tak sup psycháč...nehambi sa...žiadna skleroza...

77

Ni-ka pred 10 rokmy som prestala dobre vidiet, mala som uzkost aj som sa trasla od slabosti, povedali že je to depresia, ale mne sa to nezdalo, niektore roky s to vôbec nemala, teraz sa to neako zhoršilo a nevladzem dlho stat na nohach, sai mi trasu a som dost unavena, musim si cez deň pospat. Mam problemy s vyprazdňovanim moč. mechura a akokeby ma chrbtica nedržala mysliš, že je to ono. Nemôžem si popisat s tou tvojou kamoškou?

ni-ka

nesuhlasim s kikarika...ja mam kamaratku 35 rocnu ma SM a uz je na voziku...sama prejde uz len par neistych krokov...
cize nezalezi na veku ale na samotnej chorobe,priebeh aj poskodenie je individualne...

kikarika1

ano, odkedy jej zistili diagnózu, tak sa mohla začať konečne liečiť a zmizli všetky príznaky...žije normálny plnohodnotný život, má priateľa už 3 roky, chodí na VŠ, nie je v ničom obmedzovaná a chodí, neviem prečo by chodiť nemala - ľudia s touto diagnózou končia na vozíčku v oveľa vyššom veku a to sú už prípady, kedy liečba nezaberá

kikarika1

77

moja 21-ročná neter má sklerózu multiplex, zistili jej ju keď mala 17 rokov, tiež to u nej začalo prebiehať únavou, slabosťou, strašne veľa spala a potom sa nevedela udržať ani na nohách.....držím palce, aby si ju ty nemala, pretože je to strašná rana pre celú rodinu (aj napriek tomu, že liekmi sa dá udržať dobrý zdravotný stav bez atakov)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina - Fórum - ZDRAVIE.sk