Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ze strucna?

Príspevok v téme: Ze strucna?
som000

ahoj,mam dilemu,myslite ze je normalne ked sa sprava tak ako aj citi,co na srdci to na jazyku,niekomu to vadi a povedal my ze nie je somno prijemna konverzacia,ze som moc strucna..trochu ma to urazilo,lebo ja som taka aka som a na nic sa nehram..a pri tom nic hrozne som neurobyla iba som normalne odpovedala dotycnemu len tak strucne..

oui..

tak vidis, to je prvy krok. pokracuj v hladani sposobov, ako zlepsit svoje pocity, namiesto obvinovania sveta okolo. drzim palce

oui..

Ty sa hlavne lutujes a ospravedlnujes si, preco sa spravas, ako sa spravas. nech sa paci, Tvoja volba. nie si prva, ani posledna, kto v zivote trpel. netusim, co sa Ti stalo, ale kurva, ludia vedia zit aj makat na sebe aj po najhorsich tragediach, s fyzickym postihnutim, po vojne, po zivelnych katastrofach. mozes sa cely zivot lutovat a prezit ho s pocitom loosera, alebo mozes vstat a zacat od seba vyzadovat viac. mas pravo zakopnut aj sto krat, mas pravo robit chyby, mas pravo nemat 100% volu, vydrz, moralku a silu, ale ak sa dobrovolne rozhodnes ostat lezat a patlat sa v tom, ako Ti je zle a ake si chudiatko, tak je to Tvoja volba a v takom pripade nemas pravo od nikoho ziadat, aby Ta lutoval.

kafe

sranda je, že takýto "úprimní" ľudia majú na jazyku len to zlé, vidia iba to hnusné na druhom a potom sa strašne čudujú, že od nich ľudia bočia. Koho by to bavilo počúvaj neustále pindanie? Koľkokrát si TY tak prevelice úprimne a otvorene niekoho ocenila, zastala sa niekoho, potešila... ?
Vážiš si ty sama seba? Ono to nestačí snažiť sa byť dobrá, to potrebuješ tak obyčajne byť a potom uvidíš ten rozdiel. Byť dobrá k sebe je základ a od toho sa odvíja to, že dokážeš byť dobrá i k druhým.

som000

ja uz neverim nikomu,ked priatel ma dokazal len tak trapit sa po 8 rokoch ..aj ked som ja dala koniec ale on si neuvedomuje ze to kvoli nemu ze ma nemiluje a ja ho milujem ale vidim ze on nie ked sa my neozval uz vyse mesiaca :( strasne teraz trpim..ja uz fakt neviem ked clovek ma pozna taky osem rokov a takto dokaze..viem stava sa to ze ludia sa schadzaju a rozchadzaju ale ked ja som sa mu odovzdala ,nevazil si ma ako zenu..ale preco?kde je chyba?to som az taka spatna ,neinteligentna?boze ..fakt je my zle

oui..

jezis co riesis. nerob veci pre druhych, rob to tak, aby si Ty bola stastna. chces viac priatelov? tak sa spravaj trochu vhodnejsie, hladaj si k nim cestu. nechces stratit svoju tvar - tak si ju zachovavaj, nemusis mat vsetko alebo nic, mozes z niektorych menej dolezitych veci ubrat, to, na com Ti skutocne zalezi, tak na tom si trvaj. clovek sa formuje a postupne hlada, to je normalny proces, akurat si zapamataj, ze nikdy nebudes priatelka s kazdym. je dokonca dost mozne, ze budes priatelka len s malo kym, pokial to proste s ludmi nevies. otazka je, co je dolezitejsie, snazit sa urobit si priatelov aj z ludi, ktori Ti vlastne moc toho nedavaju, alebo si zit svoj kvalitny zivot s menej priatelmi, ale takymi, ktori svojimi kvalitami sedia Tebe.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ze strucna? - Fórum - ZDRAVIE.sk