Ze strucna?

Príspevok v téme: Ze strucna?
som000

ahoj,mam dilemu,myslite ze je normalne ked sa sprava tak ako aj citi,co na srdci to na jazyku,niekomu to vadi a povedal my ze nie je somno prijemna konverzacia,ze som moc strucna..trochu ma to urazilo,lebo ja som taka aka som a na nic sa nehram..a pri tom nic hrozne som neurobyla iba som normalne odpovedala dotycnemu len tak strucne..

Slobodna

Tak sa nesnaž, buď sama sebou. Musíš si zvyknúť na to, že nie všetci ľudia ťa budú mať v živote radi.

som000

ked ludom sa vobec nelubi moje spravanie,nech je to akekolvek ,ci v dobrom ci v zlom,snazim sa a stale je to na nic..vsade kde som bola som sa snazila byt dobra ale im sa to nelubi..bojim sa uz stretavat s ludmi,komunikovat..fakt..preboha sak kazdy je nejaky tak ja nevem co stale namne vidia a nechapu..ja sa uz bojim a to je velmi zle,zostanem sama a to nechcem..

Slobodna

Na to si budeš musieť jednoducho zvyknúť. Vyplakať sa a ísť ďalej. To aká si nemôžeš zaprieť. Buď sa to niekomu páči alebo nie.

som000

no ,je to tazke..ale aj ked sa prisposobis tak som bola za najvecsiu kravu..takze to je jedno..je to hrozna doba ,asi treba byt svina fakt

Slobodna

tiež som si vybrala v živote možnosť B, lenže potom to nebude jednoduché. A možnosť - viac ľudí, B možnosť skôr samota. Ja však neznášam pretvárku.