Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Steroidy ilegalne podane

Príspevok v téme: Steroidy ilegalne podane
drobec255

Zdravim, chcem sa spytat ak mi bola v cervenom vine jeden az par krat podana cudzia latka, z 90% to boli AS. Uskodilo mi to? mam problem so stoporenim penisu, alebo co to mohlo byt? jeden 70 rocny lekar ktoremu preslo cez ruku X ludi co desatrocia uzivali AS hovori ze to je len psychickeho povodu. Bolo mi povedae ze len z dlhodobeho uzivania by sa to prejavilo... a ze ked zacnem cvicievat normalne, proste nejaku fyzicku aktivitu napravi sa to, bolesti ani nic nemam...vysledky testosteronu estrogenu atd maximalne v normale. diky za odpoved

xxxxxxs

urcite to je len psychika na 10000% tiez som mal kedysi cosi podobne,ale nie s AS...ak mas tst v poriadku tak sa nemas coho obavat,akonahle na to prestanes myslet,bude jak predtym,taky mesiac to mozno potrva,lebo teraz na to podvedome myslis,ked budes mat ine starosti na toto aj zabudnes a pojde to :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.