Nutridrinky

warholka

dakujem za odpovede, o stravovanie sa zaujimam , aj som uz pocula o tom ze musim snizit sacharidy.. ale ked to nejde, ked nemam sladke som nervozna a taka bez nalady, a vzdy na tu cokoladu myslim... a ked si ju dam potom uz dalej som kludna cely den a nepotrebujem nic ine okrem pitia caju a vody.. mozem stoho priberat ak jem len sladke denne? ak by som teda presla postupne na bielkovinove stravovanie, cize jogurty ale sladke, alebo sladky tvaroh aspon zo zaciatku tak by som aj chudla? keby som jedla len bielkoviny?

Fleur-de-lis

chuť na sladké ťa prejde, keď celkovo znížiš sacharidový príjem. To znamená sladké, múku, cukor, sušené ovocie... Keď si prestaneš blbnúť inzulín, tak postupne klesne aj chuť na sladké. Čím viac sladkého ješ, tým viac si ho tvoje telo pýta. Treba sa stravovať tak, aby hladina cukru v krvi čo najmenej kolísala. Inak si okrem priberania privodíš ďalšie zdravotné problémy.

warholka

cize ak by som normalne jedla a plus este pila nutridrink tak by som priberala? ale ak by som dajme tomu denne vypila iba jeden nutridrink tak by som chudla? dalo by mi to nejaku energiu? lebo totiz ja mam taky problem chcem trosku schudnut ale mne nechuti normalne jedlo len sladke.. a asi 2 mesiace som kazdy den len nieco sladke zjedla max jedna cokolada na den, alebo nejake kolaciky zopar a vela pila, trosku som aj schudla.. na 160 cm 45 kg.. teraz mam 50kg. pocas letnych prazdnin som sa snazila nabehnut na normalne zdrave jedlo, ale vzdy som ktomu musela ajtak mat sladke co mi aj dost vadi lebo to ma zbytocne prazdne kalorie.. pribrala som, a teraz chcem opat schudnut, no to sladke vzdy potrebujem a normalne jedlo ma akosi nelaka.. no a este pocas tych 2 mesiacoch co som takto jedla som bola velmi slaba, obcas sa mi krutila hlava.. preto sa pytam ci tie nutridrinky ak by som pila tak ci by ma chut na sladke presla a ci by som nebola taka slaba?