Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cítim sa ako vo sne

Príspevok v téme: Cítim sa ako vo sne
Zúfalá654

Ahojte, chcela by som sa spýať, či nemáte skúsenosti s týmto, ale neviete, čo to je. Každý druhý deň, bud ráno, alebo hocikedy cez deň príde na mňa nepríkejmý pocit dozorientácie, teda takej slbšej. Cítim sa ako vo sne, všetko sa krúti, myšleinky sú hmotné, dokonca i čas je hmotný ale aj ľahký, plynie rýchlo. Nevnímam moc seba, som si cudzia. Pominie to väačšinou na další deň ráno. Je to moc moc nepríjemné a už ma to štve. Neviete, čo to môže byť...? Mám to už pár rokov.

Lulu2011

dlho to mam, asi do 16 rokov, som si uz na t o aj zvykla, len niekedy ma prepadne taky pocit, ci tu som aj realne, sa az zlaknem, vtedy som ako za sklom, alebo ponorena pod vodou, dusa akokeby nebola priamo v tele, len niekde okolo, velmi neprijemne, casto sa to spaja s depresiou, uzkostou, telo sa brani plnemu prezivaniu, lebo cloveka neobohacuje, tak mu urobi sluzbu aby tu krutu realitu az tak nevnimal

kiwi

Mne sa teketo nieco párkrát stalo po tom ako som sa na niečo veľmi sústredila napr. film alebo učenie. Proste taký stav vakua, cítila som sa ako keby som zrazu nevedela kto som aj keď som si na to vedela spomenúť, ale mala som zo seba taký cudzi pocit, proste akoby som na chvíľu nevedela ake su moje emócie, nálada pocit zo seba. Proste pocit ze som sama pre seba cudzia osoba. Vždy to ale trvalo len mozno minutu a potom vsetko naskocilo spat do normalu. Tazko sa to popisuje, dufam to bolo aspon trochu pochopitelne.

petra7890

derealizácia, depersonalizácia ....
ja mávam depersonalizáciu od malička, proste niekedy som zavrela oči, pomyslela som na svoje meno a ono nedávalo zmysel, ako celý môj život, činy, ťažko to popísať... keď som oči otvorila, bola som ešte pár minúť dezorientovaná, ale potom som sa vrátila do normálneho stavu, nikdy som to neriešila
z depersonalizáciou mám tiež skúsenosti, tá sa mi prejavila až súčasne s depresívno-úzkostne poruche
každopádne tieto stavy sa zaraďujú do kompetencie psychiatra, aj keď si niesom istá. že AD a pod. sú riešenie..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cítim sa ako vo sne - Fórum - ZDRAVIE.sk