Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám sa mu vyhýbať?

Príspevok v téme: Mám sa mu vyhýbať?
smutkoš:/

Chlapecktoreho miluem a neviem co mam robit.Najprv mi písal proste neustále,tak ja jemu.proste prvý krát som išla z jeho patriou vonku aj s kamarátkou nas zavolali,a sme došli a sme si hovorili že nijaký pekný chlapec tam neni,a zrazu prišiel on a my sme len na seba pozreli s kamoškou s otvorenými ustami že jaky je nadherny a všetko,tak mi napísala že našla jeho fb ona si ho pridala ale ja som ešte nechcela:Dčakala som..a on začal chodiť s peťou,veľmi som im to priala,boli taký zlaatý spolu,ale poznali sa len tri dni takže im to vydržalo týžden.Potom sa rozišli a on si ma pridal,a začali sme si písať my dvaja,ale proste on mi stále písal ale ja som ho akokeby ignorovala potom alebo som odpisovala len tak ženo napisal mi ta mu odpíšem,proste a on písal stále.a teraz napríklad čo by som dala zato aby sme si písali,bože.pohadali sme sa doraz zistite preco.stratila som ho uplne a to bol pre mna kedysi všetko,a teraz už ani nenapíše pomaly.asi pred 4 mesiacmi som začala kamarátke o nom rozprávať a ona ma počuvala a počuvala.tak si ho pridala a začali si písať oni dvaja.a mna to položilo uplne,bola s ním vonku,a proste ja som bola strašne na dne ako keby som mu ponukla dievča,neviem či chápete.proste.zničilo ma to.a ona mi podkopla kolená.tak som si pridala ja jej chlapca čo sa jej pačil a pisala som s ním a chodila vonku tak ako ona s tym mojim.potom som s nou išla von a všetko sme si vyjasnili že su len kamaráti a tak pozeram aha no dobre. www.youtube.com toto si pusti počuvala som to ked som plakala doma... doraz zistíte prečo som plakala:)a tak proste sme boli von a ja som ho chcela strašne vidieť,ale hanbila som sa ho bárs.a išli sme ku jeho bytovke tam nebolo napísane jeho meno ani nič ta sme sa nato vydrbali a jak sme odchádzali tak vyšiel z dverí.a ja som ho uvidela.oni sa objali a ja som ticho v zadu stála a pozerala.ona mu povedala že sa s ním chcem porozprávať lebo som aj chcela o tom všetkom o nás proste.tak sa postavil vedľa mna a ona pred nás.a povedala ''no rozprávajte sa''.lenže ja som nedokázala povedať ani slovo.tak som bola zaskočená že ho vidím.nevedela som otvoriť usta.povedala som jej nech sa s ním porozpráva ona tak išli na bok..asi po 10 min sa rozlučili on išiel prec a ona ku mne a ja som nedočkavo čakala čo mi povie že čo jej povedal.ona sa ho opýtala či ma ľubi tak ako to písal povedal že nie.teraz citujem náš rozhovor približne aspon:ďalej som sa ho opýtala že prečo?ved ti to pisal tak mi povedal že.....'' a bola ticho spýtala som sa jej že nech to povie,povedala že či to chcem fakt vedieť povedala som že áno..povedala mi že ma neľubi že som pi**.keď mi to povedala,tak som sa rozplakala,a spadla na zem surovo som spadla na zem na kolená a začala plakať,ona si sadla ku mne a objímala ma,utešovala a hovorila povzbudive slová,lenže ja som mala v hlave len to čo mi povedala.celá som bola rozklepana a celý rukáv bol mokrý od slz,cela som bola rozmazaná.on to videl ako tam sedím a plačem lebo mi povedala že sa pozerá...a ja som sa rozplakala ešte viac.ked som prišla domov som nerobila nič ine len plakala a nejedla vobec nič.bola som len zakritá a plakala som stále.a on ..si užíval...ani prepáč ani nič.kašľal na mna a ja som mu všetko odpustila aj tak.a stále ho mam rada.lebo viem že za tou debilnou pokožkou je obrovské srdce ktoré miluje a je citlive.neverím tomu že je taký ani tomu nechcem veriť,ani nebudem..je to dobrý chlapec,stale spolu piseme a hovori mi o svojej frajerke ked sa pohadaju,pomaham mu pozbierat sa.a neviem co mam robit kazdy den ho teraz vidim pred skolou lebo chodi na skolu co je par metrov od mojej.a neviem ci sa mu mam vyhybat alebo sa tvarit stastne čo mam robit?

Nina.

Zrútila si sa na zem a plakala? A teraz si z toho na dne? WTF? To už kde sme? Ani si s ním poriadne nič nemala, ďalej tipujem, že chodíš ešte na základnú školu a celý život máš pred sebou. A ty máš takmer samovražedné stavy z nejakého totálneho debila a citovo pribrzdeného idiota? Zobuď sa, zdvihni hrdo hlavu hore, vymaž si ho zo všetkých sociálnych sietí, nekomunikuj s ním, nestýkaj sa s ním, venuj sa svojím záľubám , nájdi si nejaké nové zaujímavé činnosti, stretávaj sa s inými chlapcami a s kamarátkami a snaž sa dať dokopy! Uvidíš, že nakoniec ak uvidí, že už ho máš totálne v paži tak nakoniec sa doplazí on sám. A aj ak nie tak čo? Nemôžeš sa kvoli jednému chalanovi chovať ako totálna troska a chudera bez sebaúcty. Teraz ťa má za handru a riadne si mu dvihla ego, vidí, že si z neho na prášky. Takto si ťa ale určite nebude vážiť ani nič podobné. Úplne ho vymaž zo života a rieš iné veci, prípadne sa poobzeraj po iných chlapcoch.

Noemi44

ahoj :) myslíš si že ti ten chlapec naozaj stojí za to trápenie ? videl ta plakat a ani za tebou neprišiel..a takisto povedal o tebe že si pi**..neviem prečo by si sa mala dalej onho zaujímat..

wintetwolf:)

Ahoj:-) o tomto by si sa mala porozpravat s volakou kamaratkou.. Vieš su tu cudzi ľudia a tí ti velmi nepomôžu si myslim:-D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám sa mu vyhýbať? - Fórum - ZDRAVIE.sk