Cítim sa tlstá...

Príspevok v téme: Cítim sa tlstá...
wjuliew

azdárek mám 13. Je možno úbohe to sem dávať ale sksusím to.. Asi pred 3 mesiacmi som z ničoho nič schudla 10kg.staale mi je zima k tomu. Jedlo mi nechutí do dnes extra. Vidím že mam tlsté brucho aj stehná a pri tom mi každy vravi že už som anorektička.. Nechapem. Vyberiem si oblečenie v ktorom sa citim štíhla a ak nieco iné tak cely den ked niekde zajdem do mesta a na mna ludia pozeraju citim sa tlsto.. Ako okej pozerať nech pozeraju lebo mam odlišný štyl obzvlast vlasy a niesom jednoducha ako ostatne holky.. V zrkadle vyzeram strasne a ked sa na seba aj normalne pozriem tak bruchp je maxi neviem kde vo mne ludia vidia vyžlu.. Za to že vačšinou nejem môže moj stres a depky čo mavam často.. Niekedy sa aj sebapoškodim aj ked to neuznavam ale večer sa neudrim ked to na mna pride.. V škole mam zle znamky a to je zase s tymto nedokazem rozmyslat v skole, doma sa ucim ako lama cely den viem to ale pridem do skoly kde nemam pokoj od ludi pre vzhlad tak stresy a nic nedam.. Otcovi sa vraj nepozdavam už že som volaka ticha, stiahnuta:-/ musim prežiť rozvod našich k tomu.. neviem už čo a ako..

bxb

Na zaciatku mi to pripadalo ze budes asi chora ked chudnes...stresy nic nejedavanie este k tomu rozchod nascedcuju aj strate vahy... Pozri ja mam 14 a napr. Mne sa hrozne paci nas telocvikar..:D tri dni po tom ako som ho prvy krat uvidela som za tie tri dni zjedla jednu suchu palacinku a dva chleby! A vypila som necele dva litre vody!! Citila som sa znechutena ked som nanho myslela pri jedle.. Tak som nejedla a racej to vyhodila..TO nie je riesenie! Ty by si mala v prvom rade mat rada samu seba -,- a co ked sa pozeraju ? Aj na mna sa pozeraju! Aj na moje kamosky sa pozeraju! Neni coovek ktory by sa nepozrel. Ak mas problm v uceni ze doma to vies a v skole nie tak to povec rodicom jeden z nich pojde do skoly a n pisomkach a skusani nech ty daju aby si im to povedala alebo napisala sama ty od seba a nie na otazky...mne to pomohlo. Zo stvorkarky na geografii sa zrazu stala jednotkarka! Zaujimave! Rozchod? Tym by som sa netrapila... Aj ked je to to najhorsie... Mala by si si uvrdomit ze ak takto budes pokracovat skoncis na psychiatrii :) si myslis ze ty to robi dobre? Len pokracuj a jedneho dna udpadnes a ked ty jr lepsie byt na infuzkach v nemocnici...