Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ gambler...

Príspevok v téme: Priateľ gambler...
mimi 2121

Prosím o radu, mám staršieho priateľa ktorý má problém s hazardnými hrami. Je gambler.
O jeho probléme som sa síce dozvedela len nedávno (sme spolu len pár mesiacov).
Dá sa vôbec takémuto človeku pomôcť ?
Lúbim ho, a nedá mi srdce sa na neho len tak vykašlať, aj keď to by bolo asi najrozumnejšie . .
On sám si uvedomuje , že je gambler, že s tým má problém.
Momentálne je mimo Slovenska, aby si niečo zarobil, a aby nebol obklopovaný , tu v Petržalke, hracími automatmi a pod.

bennnnn

utekaj co najdalej lebo ta bude tahat do zahuby .Nedajboze aby ste mali deti.Boli by ste vsetci chudaci.On sa nezmeni nepomozes mu.Bude klamat cely zivot.

asis879

Mimi, čudujem sa ti veľmi, že si komplikuješ život s takým človekom, láska-neláska, keď spojíš svoj život s jeho, už sa viac nevyhrabeš. Je mi veľmi ľúto tvojich rodičov, lebo tí sa budú kvôli tebe trápiť najviac.
Nemôžem pochopiť, že niektorí ľudia aj vedia, čo im hrozí a predsa idú hlava-nehlava do problému, každý ti tu píše, aby si dala od gamblera ruky preč a ty tu stále čosi vypisuješ na jeho obranu.
Rob, ako uznáš, ale potom tu v budúcnosti nepíš, nech ti niekto poradí ako z toho von.

5.5elsa

maoam má 36?ona 22 to je veľmi veľký vekový rozdiel hm to som tu ani nevidela ten vek to potom ale nie je o čom nájsť si vo svojom veku treba niekoho iného

Maoam

Mimi: tak, uz si svoj problem vyriesila, vies, preco ti priatel zdrhol do Talianska, skoda, ze si nepokracovala vo svojej povodnej teme.

Bud rada, ze vies, s kym mas tu cest a daj od neho ruky prec.

Nezachranis ho, je zavislak a stiahne ta so sebou do zumpy, mas 22, cely zivot pred sebou, nie si Matka Tereza, zabudni na neho. 36rocny chlap, byvala zena, dcera...tieto problemy ma chlap uz dlhe roky.

Prec od neho.

5.5elsa

ak s tým raz niekto začne ale za pokus by to stálo že či to naozaj mieni riešiť ak sa snaží zarobiť tie peniaze bez tých automatov tak mu musíš zháňať stále nejaké brigády aby do toho zasa nespadol no neviem aj na to sú terapie u psychologičky ak si to on sám uvedomuje tak by sa to dalo riešiť a uvidíš po nejakej dobe či to nie sú len prázdne reči.....

0vecka

inak kecy o skrate a ze sa potom neozval no neviem co je akoze skrat ale chapal by som ak by to trvalo jeden den ale 10 dni tam bolo dost casu aby si uvedomil co robi... podla mna ti tlaci kaleraby do hlavy..

emalea

tak tomuto neverím, prekonať vzdialenosť 5-10km nie je pre gamblera žiadny problém...možno za úvahu stojí dať mu fakt akože poslednú príležitosť, aby sa zmenil!! ale veeeľmi ťažko sa to kontroluje, takže fakt neviem...

5.5elsa

takže on sa to snaží riešiť tak to je potom na dobrej ceste možno by ste sa mali presťahovať do inej časti v bratislave aby ho to nelákalo .....

0vecka

podla mna mu daj ultimatum bud ty alebo gamblerstvo... a ked zacne byt nieco podozrive napr mu zmiznu peniaze atd tak mu daj kopacky...

susisusi

ak je to tak ako pisete, naozaj dievca, nenic si zivot!! si mladucka, najdes si na kazdy prst dalsich chlapov, nie si odkazana na trosku! mysli na buducnost, na svoje deti, nenic im detstvo, nenic seba. aby si vedela, aj moj otec zdrhol do zahranicia, s tym rozdielom, ze nevedno kam a ani na kolko, nie sme v kontakte a bohu vdaka. a vies preco zdrhavaju tito ludia prec zo sr? kvoli veritelom. a nie banky to nie su. takze pozor moja mila, ak by ste boli manzelia panbohchran - to by si dlzila spolu s nim! naozaj sa nepustaj s troskou do spolocneho byvania a zivota, nestoji to za to!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ gambler... - Fórum - ZDRAVIE.sk