Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o MMS

RNG

Nuz je to velmi dobre podlozena protireklama proti tvrdeniu, ze oxidatory ako ClO2 su liecive. Ale proti tomu je jasny dokaz, ze sa pouzivaju ako dezinfekcia, tj zabijaju hromady mikrobov a to aj v koncentracii velmi daleko od LD50, tj ssmrtelmnej davky, ktora je porovnatelna napr s aspirinom. A aspirinu sa pouzivaju daleko vacsie davky, ako MMS.
Ja som nikdy netlacil MMS ako bezpecny potravinovy doplnok a kedze to nie je schvalene ako liecivo, a nikdy nebude, kedze je to lacne a neda sa patentovat a nahradilo by to kopu liekov, tak nemozeme ocakavat, ze by to bezne lekari predpisovali. Budu radsej predpisovat tisice patentovanych farmaceutickych liekov, co maju casto skodlivost podstatne vacsiu ako tieto oxidatory.
A z hladiska, ze to moze telo celkove poskodit, tak hoci to pouzilo uz vyse miliona ludi, FDA prislo zatial len s jedinym pripadom smrti pri pouziti tohoto, a aj to nebolo dokladne vysetrene, ale budiz, nech to zabije aj 10 ludi, porovnanie napr s aspirinom, relativne nevinnym farmaceutikom, v roznycyh kombinaciach to sposobi v USA vyse 17 000 smrti na vykrvacanie a az 120 000 pripadov na pohotovosti rocne.
Takze tvrdit, ze MMS je velmi nebezpecne na kratkodobe pouzitie tu nejak vyprchava na ucinnosti....

Keby som dostal malariu, tak by som to rozhodne sam na sebe pouzil, lebo je to ucinnejsie a menej skodlive, ako lieky na malariu.
Na ine choroby je dostatok bezpecnych potravinovych doplnkov, neskodnych tj nie je dovod pre mna to pouzit. Ale mam to odlozene pre pripad potreby, keby mi nezabrali potravinove doplnky dost rychlo alebo ucinne. Lebo oxidacia zabera na velmi siroke spektrum roznych mikrobov, viac nez antibiotika, vcitane tych makro, drahych a skodlivych viac, nez ddoterajsie atb.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o MMS - Fórum - ZDRAVIE.sk