Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?

Príspevok v téme: Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?
Viranka

Mam 15 rokov a jednu starsiu (22) a jednu mladsiu sestru (12). My dve mladsie musime trpiet sestru a jej priatela, konkretne to ked u nas prespavaju a maju sex. Mozno sa budete smiat, ale keby vas pravidelne budili tie hrozne zvuky a to jej vzdychanie....ja proti samotnemu sexu nic nemam, ale strasne nam to vadi. Aj mladsej sestre. Byvame vo velkom dome, rodicia nic nepocuju, ti maju spalnu inde od nas. My tri mame svoje izby tesne vedla seba. Pravidelne sa budime v noci na to, ze oni dvaja pridu pripiti, ze potom vyvadzaju v izbe , ze my ich musime pocuvat....mimo toho, sestra je dost arogantna, nemam s nou absolutne ziaden vztah, nikdy som sa s nou nerozpravala o niecom hlbsom. Doma po nej a po jej frajerovi musim vsetko upratovat, lebo oni dokazu vsetko len rozhadzat. Neviem ako jej povedat, aby boli pri sexe tichsie...s nasimi to riesit nechcem,to sa tiez hanbim :( A tak isto za nou nechcem ist, rozmyslala som, ze by som jej to napisala na papier alebo co...prosim nesmejte sa, fakt je mi to trapne, aspon keby som mala so sestrou dobry vztah, tak nevaham. Ale my nemame ziaden vztah.

MultiLevel

Emalea, tak moj muz k nam chodil dlhsie pred svadbou, ale pri nom ako pri prvom som mala akusi zvlastnu istotu, ze ked ho k nam vezmem a nebodaj raz za cas u nas prespi, tak to bude ok. Neviem si predstavit, ze by som v 15 ako moj brat, driankala rodicov, aby som si mohla na vikend vziat domov frajera. Naco....a ked budem matka, tiez by som bola rada, aby to moje deti respektovali. Ak mne a mojim mnohym kamaratom stacilo byt do 18tich rokov do desiatej-pol jedenastej vonku a nepotrebovali si vlacit domov frajerov a frajerky, snad to preziju aj moje deti :D

emalea

MultiLevel....vôbec ťa nevysmejem...ja som na tom podobne....nepáči sa mi, keď si baba domov dotiahne chalana na noc...je to trápne...pre všetky strany...môj už terajší manžel u nás prespal 1.krát iba jednu noc pár týždňov pred svadbou... a basta...mám 2 dcéry /ešte malé/....som si 100% istá, že im TO nedovolím /môžu sa vzdúvať koľko chcú/....môj dom-môj hrad...nestrpím žiadne obmedzovanie!!
veď už len to, ak máte niekoho napáskovaného v dome-byte, však sa nemôžete ani len v podprsenke ísť vyčúrať na WCko!!

MultiLevel

Kikinka, tak bohuzial, ale tvoji rodicia robili velku chybu v tomto. Super, mal 18nast, teda bol dospely, ale pokial clovek zije v dome/byte svojich rodicov, mal by sa riadit ich pravidlami. Ale ako citam, tak tvoji rodicia zrejme pravidla neuznavali.....
Mozno ma niekto vysmeje, ale aj napriek viacerym vztahom som domov dopratala len jedneho jedineho chlapa. Mojho, teraz uz manzela. Kym som mala 16, 18, 19, bolo mi strasne trapne niekoho domov priviest, kedze bolo viac ako len iste, ze s tymi chlapmi nebudem dozivotne :D Prislo mi nezmyselne ich zoznamovat s nasimi, aby u nas prespavali...Kdezto brat si vodil od 15 vsetky frajerky domov a uzili sme si teda svoje....Nasi mu sice stanovili iste pravidla, ktore dodrziaval len kym boli doma....Ani mna ako najstarsiu nepocuval. Zaujimave bolo, ze si vyberal vzdy ten isty typ bab, take, ktore sa po case zacali u nas citit az prilis dobre a dokonca si jedna aj dost rozkazovala :D Kiezby boli moje deti radsej po mne, budem ich urcite k tomu viest

dalsi

U nas to istu dobu robili susedia, ze ich bolo pocut pri sexe. Nahodou, bolo to lepsie ako UPC-cko a zdarma :-DDD

Clovek im to doprial. Furt lepsie, ako ostatok casu, ked sa vadili ako hyeny...

kikina:)

my sme mali s bratom spoločnú izbu a keď si doviedol frajerku musela som byť v obyvačke, kým bola u nás. Aj do polnoci. A sexovali o dušu, vrzgala posteľ...totálne trápne ak to počujete v trojizbovom byte. okolo našej izby sa išlo do kuchyne a na wecko..a naši ešte chodili po špičkách, niežeby povedali nech toto neroia v ich byte a že ja mám právo na svoju izbu takisto ako on...Ešte mna okrikovali, ked som bola nervozna, že buď ticho, nechaj ich...nechápala som...brácho mal 18 ja 16 r. No ako rodičia totálne nemali rešpekt. Chceli byť dokonalí rodičia pred tou sukou. Aby sa náhodou neurazila, neohovárala...

aj tak kopla brata do riti potom !!!

Viranka

Ludia aki ste domyslavi :D sestra tu facku dostala, lebo mamine vykrikovala, ze je svatuskarka a ze je to jej vec, co robi vo svojej izbe. Musim povedat ale, ze sestre spadol hrebienok, a jej frajer byva u nas len raz za tyzden. On totiz nebyva v nasom meste a preto u nas prespaval. A aj atmosfera doma je uz lepsia, sestra uz nechodi ako pani podome :D je milsia no

Merkel

ja by som navrhoval nieco celkom ine. zavolaj si aj ty frajera a vyvadzajte este viac a hlavne ked pride sestra s tym tulpasom aby ich to dobre rusilo. alebo si nahraj z inernetu nejake sexualne zvuky a potom to pusti tak aby to bolo pocut az k susedom. uvidis jak vtrhnu k vam do izby a budu hladat kto to tam vzdycha a vykrikuje.

genova

Viranka si dobra poziadala si o radu premyslala si co spravit a spravila si spravne.Rodicia maju byt tvojom zivote ty naj a ak mas nejaky vazny abo aj nevazny problem chod za rodicmi tym im ukazes doveru...Viem ze v 15ske si este ostychava a doba je sialena ale stale ak mas problem ries ho s nimi oni si svoje vzivote odskakali takze budu ta vediet pochopit.A vsetko trva len ako sa hovori 3 dni to ze segra na teba najacala bola jej este hlupa reakcia to neznamena ze ma viac jak 20 ze je dospela....A to co uz tu pisali posledny necitaj nema zmysel muttit si rozum nezmysel prispevkami.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie? - Fórum - ZDRAVIE.sk