Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?

Príspevok v téme: Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?
Viranka

Mam 15 rokov a jednu starsiu (22) a jednu mladsiu sestru (12). My dve mladsie musime trpiet sestru a jej priatela, konkretne to ked u nas prespavaju a maju sex. Mozno sa budete smiat, ale keby vas pravidelne budili tie hrozne zvuky a to jej vzdychanie....ja proti samotnemu sexu nic nemam, ale strasne nam to vadi. Aj mladsej sestre. Byvame vo velkom dome, rodicia nic nepocuju, ti maju spalnu inde od nas. My tri mame svoje izby tesne vedla seba. Pravidelne sa budime v noci na to, ze oni dvaja pridu pripiti, ze potom vyvadzaju v izbe , ze my ich musime pocuvat....mimo toho, sestra je dost arogantna, nemam s nou absolutne ziaden vztah, nikdy som sa s nou nerozpravala o niecom hlbsom. Doma po nej a po jej frajerovi musim vsetko upratovat, lebo oni dokazu vsetko len rozhadzat. Neviem ako jej povedat, aby boli pri sexe tichsie...s nasimi to riesit nechcem,to sa tiez hanbim :( A tak isto za nou nechcem ist, rozmyslala som, ze by som jej to napisala na papier alebo co...prosim nesmejte sa, fakt je mi to trapne, aspon keby som mala so sestrou dobry vztah, tak nevaham. Ale my nemame ziaden vztah.

5.5elsa

rodičia by sa zrejme zasmiali čo im majú povedať jedine s tým vyrukovať že tá 12 ročná sa tam chce ísť pozrieť čo tam robia :D no ale rodičia sa len zasmejú a oni si ďalej budú robiť čo chcú

zuzi74

Ked sa hanbis povedat rodicom o sexovani tvojej sestry, tak im povedz len tolko, ze ti dvaja chodia pripiti a su hlucni a teba to so sestrou budi.

5.5elsa

:D :D :D a čo vy nespíte to kedy na to idú majú počkať kým zaspíte ty sa nemáš čo hanbiť ona by sa mala nech sa stíši dievča je v rodičovskom dome dajte si do uší nejaké štuple :D keď je taká drzá tak to by ste akurát hádali sťahovať sa nechcú do podnájmu tam si môžu robiť čo chcú navrhni jej to povedz jej rodičia ťa počuli :D

0vecka

ja som mal podobny problem .. riesil som to s rodicmi no nepomohlo to tak som tam raz nabehol ked boli v plnej jazde (nastastie tam je taka kvazy predizba takze mali cas sa zakryt) a poriadne som na nich nahulakal a potom este asi dva krat ale to uz mali zamknute ale aspon som si zaklopal a nahulakal potom to prestalo...

inak uplne to chapem ja vstavam o 7 00 a oni o tretej rano robili bordel...

ladyblack

Alebo, ak s rodičmi máš dobrý, dôverný vzťah, nemusíš ich ani privolávať, stačí keď im prídete so sestrou povedať o čo ide. Že vám tie zvuky nie sú príjemné a poproste ich, nech staršej sestre dohovoria, aby sa trochu krotila aj s frajerom. Predsa on je v cudzom dome, tiež to chce trochu slušnosti od neho, aspoň on by ju mohol trochu brzdiť, ale asi mu je tiež jedno čo si kto o nich pomyslí.

ladyblack

Tiež by som to riešila privolaním rodičov zrovna, keď by boli sestra s priateľom "v akcii". Podľa mňa nie je vhodné, aby 12 ročné dieťa počúvalo takéto zvuky, ty si už predsa staršia, ale aspoň kvôli mladšej sestre by to rodičia nemali nechávať tak. Zariaď, nech to aspoň jeden z rodičov počuje a nech sa so sestrou porozprávajú.

Simonella

Viranka, ale inak ako s rodicmi sa to riesit neda. ak vravis ze so sestrou nemas ziaden vztah a ze by ta odbila tak jedine to musis povedat rodicom. ci sa hansbis, nehanbis, to musi byt vedlajsie, preboha, mysli aj na vasu mladsiu sestru, chuda..
ako sa musi citi, ked musi pocuvat hentu..nech si sexuju u nho doma a nie u vas. sa ti divim ze si to neriesila hned, ako sa to stalo prvykrat.

a ty, B.Z. si nechaj trapne rady pre seba, alebo sa zabi sam :)

emalea

ja by som v noci išla za rodičmi a povedala, že v izbe mám myš!! každá pani domu je na toto tak alergická, že by určite aspoň mama doklusala do mojej detskej a potom by mohla počúvať to sexovanie!! dúfajme, je je mammina tak "mravoučná" že by to určite poriešila!!! ja by som...aj ja mám 2 /našťastie malé/ dcéry takže mňa toto ešte len čaká...vlastne nečaká, lebo ja neuznávam , keď cudzí človek-rozumej frajer- prespáva pod cudzou strechou...NIKDY!!

Mexy

Ja by som už dávno zavolala rodičov do svojej izby, nič nepovedala len to, nech počúvajú. Otázkou ale je, či by to rodičia riešili