Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?

Príspevok v téme: Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?
Viranka

Mam 15 rokov a jednu starsiu (22) a jednu mladsiu sestru (12). My dve mladsie musime trpiet sestru a jej priatela, konkretne to ked u nas prespavaju a maju sex. Mozno sa budete smiat, ale keby vas pravidelne budili tie hrozne zvuky a to jej vzdychanie....ja proti samotnemu sexu nic nemam, ale strasne nam to vadi. Aj mladsej sestre. Byvame vo velkom dome, rodicia nic nepocuju, ti maju spalnu inde od nas. My tri mame svoje izby tesne vedla seba. Pravidelne sa budime v noci na to, ze oni dvaja pridu pripiti, ze potom vyvadzaju v izbe , ze my ich musime pocuvat....mimo toho, sestra je dost arogantna, nemam s nou absolutne ziaden vztah, nikdy som sa s nou nerozpravala o niecom hlbsom. Doma po nej a po jej frajerovi musim vsetko upratovat, lebo oni dokazu vsetko len rozhadzat. Neviem ako jej povedat, aby boli pri sexe tichsie...s nasimi to riesit nechcem,to sa tiez hanbim :( A tak isto za nou nechcem ist, rozmyslala som, ze by som jej to napisala na papier alebo co...prosim nesmejte sa, fakt je mi to trapne, aspon keby som mala so sestrou dobry vztah, tak nevaham. Ale my nemame ziaden vztah.

usb

Niektori ludia sa spravaju ako prasce. To ako v romskych osadách. Rodicia sexuju pred deckami a potom sa cuduju, ze ich decka sexuju uz dobre, ze nie v 11tich. Virana odkaz segre nech si leze sexovat s frajerom inde a nie doma.

5.5elsa

juro 89 presne nech si zapchá ústa vankúšom napríklad :D aj tak sa dá...,, žužova to je tiež pravda facka bola asi aj kvôli arogantnosti hm aj to môže byť ....

Žužova

A nenapadlo vas napríklad že ta facka ani tak nemusela byť konkretne kvoli tomu sexu ale že dcera bola pri rozhovore arogantná ,drzá tak jej matka vylepila ?? ach ludia..

DontWorry

Mne pride nenormalna aj ta facka a rovnako aj to, ze ten mlady prespava pravidelne v ich dome, ale to by mozno aj bolo akceptovatelne..ale to ze by mi robil bordel v skutku cudzi clovek v mojej obyvacke a kuchyni..tak to by som riesila

Facka bola neprimerana pretoze vylepit dospelej dcere za sex ked urcite tusia rodicia, ze ak su spolu v jednej izbe tak daco spolu aj maju...proste akoby oni to v mladosti nezazili..

Mozno nie je zrovna najlepsie, aby 12 rocna pocuvala taketo vzdychy, ale robit z toho nieco nemoralne - vsak sex, to teraz mame mladych ucit, ze sex je nieco nechutne? Rodicia nesexuju vo svojej spalni? Vy ste nikdy vasich nepoculi? Lebo ja hej a mala som 13..teraz som mala mat z toho traumu? Vsak je to uplne normalna ludska potreba. Problem bol len v tom, ze najstarsia nebola ani kus tolerantna..mali sa krotit, ale ani vtedy nazaruci nikto, ze to nebude pocut...lebo ako bolo spomenute, malo kto z nas si uvedomi intenzitu hlasu pri sexe

Juro89

My s priatelkou sexujeme a vedla spi jej mama. Ako naschval, priatelke este vrzga postel, tak sa vzdy presunieme na zem :D. Ale jej mama vie co robime a asi to chape, ze sme dospeli.
Samozrejme, pre 12 rocne dievca to nie je nic vhodne. Je to nemravne. Uz to je dost, ze mladi ludia vydaju kopu sexu v televizii. Sestra by mala brat ohlad. A aj pre teba to nie je nic dobre. Sestra nech si zapcha usta ked viska.

0vecka

u mna raz spala kamaratka so sestrou... a potom som si fakt myslel ze sme boli ticho a ze nic nebolo pocut akurat ze rano sa n amna tak priblblo usmievala tak som sa spytal no a bol som prekvapeny... podla mna sa pri sexe clovek az tak nekontroluje a proste to pocut no...

preto fakt tu reakciu matky nechapem.. mala si s nou pohovorit a vysvetlit situaciu a ze ak sa to zopakuje tak nech ide nabuduce k svojmu frajerovi...

MultiLevel

Martina210, slovo vzdychat je s tvrdym y :) Vyhlasit o niekom, ze je posahany, to chce fakt odbornika :D
Viranka, ako som si precitala, vsetko ste si ujasnili. Situaciu, v akej si bola, som nikdy nezazila, ale viem si predstavit, ze to muselo byt pre teba a mladsiu sestru neprijemne. Apson vies, ako sa mas spravat ty, az budes mat priatela a plny dom ludi. Na sexe nie je absolutne nic zle, ale zas nemusi cely dom vediet, ze zrovna dvaja ludia v nom maju sex, vsakze :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie? - Fórum - ZDRAVIE.sk