Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?

Príspevok v téme: Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?
Viranka

Mam 15 rokov a jednu starsiu (22) a jednu mladsiu sestru (12). My dve mladsie musime trpiet sestru a jej priatela, konkretne to ked u nas prespavaju a maju sex. Mozno sa budete smiat, ale keby vas pravidelne budili tie hrozne zvuky a to jej vzdychanie....ja proti samotnemu sexu nic nemam, ale strasne nam to vadi. Aj mladsej sestre. Byvame vo velkom dome, rodicia nic nepocuju, ti maju spalnu inde od nas. My tri mame svoje izby tesne vedla seba. Pravidelne sa budime v noci na to, ze oni dvaja pridu pripiti, ze potom vyvadzaju v izbe , ze my ich musime pocuvat....mimo toho, sestra je dost arogantna, nemam s nou absolutne ziaden vztah, nikdy som sa s nou nerozpravala o niecom hlbsom. Doma po nej a po jej frajerovi musim vsetko upratovat, lebo oni dokazu vsetko len rozhadzat. Neviem ako jej povedat, aby boli pri sexe tichsie...s nasimi to riesit nechcem,to sa tiez hanbim :( A tak isto za nou nechcem ist, rozmyslala som, ze by som jej to napisala na papier alebo co...prosim nesmejte sa, fakt je mi to trapne, aspon keby som mala so sestrou dobry vztah, tak nevaham. Ale my nemame ziaden vztah.

5.5 elsa

ovecka keď sa sestra nevie ovládať nech ide do lesa medzi zvieratá čo tam má čo robiť divadlo zvlášť tej 12 ročnej mama jej dobre vylepila rodičia sa určite vedia ovládať aj každý dospelý ktorý ma v byte dieťa či deti .....

0vecka

to je zase to iste... ak ma sex s 22 rocnym tak to bude lepsie ako s nejakym 50 rocnym paprdom... zase tu islo o ocividnu vec

0vecka

lol moc nechapem to vylepenie.. sestra pravdepodobne nevedela ze je to pocut... a to ze ked tam spia spolu je predsa jasne ze si to min obcas rozdaju... preto si myslim ze sa matka nezachovala spravne... na jednej strane s nou frajer moze spat na druhej ked sa dozvie ocividne jej vylepi facku???

Slobodna

Len aby to nebolo z blata do kaluže...keď si tú izbu prerobia vaši aby ste nemuseli počúvať ich milostné vreštanie.

5.5elsa

Viranka rodičia sa zachovali správne je jasné že sa sestra s frajerom nemodlia ale vás rodičia stále vychovávajú ste ešte ty mladšia a sestra ešte v nižšom veku sestra na to zabudne keď bude staršia nech sa vráti späť k hrám a veciam ktoré robila doteraz hlavne k normálnemu spaniu :) zrejme má aspoň pred rodičmi rešpekt tak si nedovolila papuľovať otec sa tiež zachoval správne mali by ste rodičom viac dôverovať ak máte nejaký problém ísť za nimi a bez hanby sú to vaši rodičia nie cudzie osoby .....