Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?

Príspevok v téme: Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?
Viranka

Mam 15 rokov a jednu starsiu (22) a jednu mladsiu sestru (12). My dve mladsie musime trpiet sestru a jej priatela, konkretne to ked u nas prespavaju a maju sex. Mozno sa budete smiat, ale keby vas pravidelne budili tie hrozne zvuky a to jej vzdychanie....ja proti samotnemu sexu nic nemam, ale strasne nam to vadi. Aj mladsej sestre. Byvame vo velkom dome, rodicia nic nepocuju, ti maju spalnu inde od nas. My tri mame svoje izby tesne vedla seba. Pravidelne sa budime v noci na to, ze oni dvaja pridu pripiti, ze potom vyvadzaju v izbe , ze my ich musime pocuvat....mimo toho, sestra je dost arogantna, nemam s nou absolutne ziaden vztah, nikdy som sa s nou nerozpravala o niecom hlbsom. Doma po nej a po jej frajerovi musim vsetko upratovat, lebo oni dokazu vsetko len rozhadzat. Neviem ako jej povedat, aby boli pri sexe tichsie...s nasimi to riesit nechcem,to sa tiez hanbim :( A tak isto za nou nechcem ist, rozmyslala som, ze by som jej to napisala na papier alebo co...prosim nesmejte sa, fakt je mi to trapne, aspon keby som mala so sestrou dobry vztah, tak nevaham. Ale my nemame ziaden vztah.

5.5elsa

viranka skôr by som povedala tomu otcovi až s ňou niečo zmôže lebo tieto drzé arogantné typy nezastaví nič maximálne si otca vypočuje alebo sa mu zasmeje rovno do tváre a bude pokračovať ja by som skúsila tomu otcovi povedať byť tebou áno odvolaj sa na tú malú sestru že sa stále pýta čo sa tam deje atď .....

Viranka

Dakujem ludia, ze mi tu vobec prispievate a radite mi. Otazka, ci sa s nami rodicia bavili na temu sexu? Ale isteze. A samozrejme najviac s tou najstarsou sestrou. Pamatam si, ked som bola mladsia a ona mala 16, priviedla si domov prveho frajera, tak ocino jej dal riadnu prednasku o sexe, aj tomu chalanovi. Zaroven ich poprosil, aby sa v jeho dome spravali tak ako sa spravat maju...Myslite si, ze to niekedy akceptovala? arogantna je ako....Skusim pouzit vase rady, som zvedava co zaberie. Asi sa vazne porozpravam s nasimi, nejak to musim prekonat. A premyslala som, zeby som sestere poslala tuto stranku, tuto temu. Mozno ked si to precita, tak pochopi...

riesenie-c.2

nahraj tie zvuky na mobil a to video jej potom nahraj na plochu do jej pocitaca a dojde jej to aj samej ze sa ma krotit

5.5elsa

de to je skôr o charaktere človeka ja mám takú drzú bezohľadnú sestru neberie ohľad na nikoho nemyslím že to má niečo spoločné s rodičmi jednoducho je drzá arogantná papuľu má ako vráta možno v tej výchove neviem to je jednoducho v človeku nemyslím si že ich to zastaví takí ľudia sú bez hanby oni si budú aj tak robiť čo chcú obávam sa že aj rodičia sú prikrátky ako moja sestra na mamu si papuľu otvorí a nič jej nepovie drzosť sa len stupňuje brat jej poriadne vynadal aj ja neviem čo s takými ľudmi nič nepomáha si s ňou užijú ten otec by mal robiť poriadky ale ako hovorím ani ten nič nezmôže

De

To je ukazka toho, ze rodicia totalne zlyhali vo vychove co sa tyka sexu a vztahov. Inak by k niecomu takemu podla mna nemohlo dojst. Rozpravali sa vobec s vami rodicia niekedy o sexe ? Predpokladam ze nie.

A pokial dvaja ludia nemaju absolutne zabrany sulozit za takychto podmienok ako si popisala, tak je to dost zle a smutne.

Na a co poradit tebe ?

Jednoducho tam nabehni a surovo buchaj do dveri. Neverim ze im to nezkazi ich cinnost.

Maoam

Viranka, tvoja segra je arogantna a bezohladna ako voci tebe, tak aj voci najmladsej sestre, ktora ma iba 12 rokov, je jej sumafuk, ze vas v noci zobudia a ze ty aj este dieta musia pocuvat to, ako maju sex, ako robia randal a este rano naplno pustia discohudbu - inak to rodicia tiez akoze nepocuju? vsak to rezonuje...

Vzhladom k arogancii a bezohladnosti tvojej sestricky, ktora sa nevie vpratat do koze by som to praveze povedala rodicom a hlavne otcovi - nech si s nou narobi poriadky.

A dalej - mozu si rodicia raz s vami vymenit pozicie a spat VEDLA nich, bez toho aby o tom vedeli a vy dve v rodicovskej spalni.
Tak rodicia na vlastne usi budu pocut a budu svedkami toho, co musite vy dve dlhodobo trpiet.
Byt otcom, tak s mladym vyrazim dvere a s 22 rocnou opitou drzou dceruskou narobim poriadky, ze by sa mesiac nespamätala.