Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čierne bodky na nose

Daduska13213

ahoj na čierne bodky je vynikajúce hĺbkové perčistenie pleti naj u dobrej kozmetičky. Ak nie tak ja som priateľovi (ako pred ním som povedala že je to pre mňa lebo keby som mu povedala že má ísť ku kozmetičke tak by utrpela jeho mužnosť =D) kúpila ultrazvukovú kefu na čistenie pleti a je fakt dobrá 3 min a je po probléme =D

karolinka122

pravidelne pouzivat peeling na tvar a bodky sa musia manualne povytlacat, ale setrne, aby sa k tomu nepridali rozsirene zilky po mackani. Najlepsia je navsteva kozmeticky a pravidelne cistenie a osetrovanie plet rano a vecer.

kikarika1

wjuliew

čierne bodky nie sú vyrážky, je to uhrovitosť pokožky, čiže akné, ktoré môže byť sprevádzané nielen čiernymi bodkami (uhrami), ale aj zapálenými červenými "hrbolčekmi" nad úrovňou pokožky - a toto sú už vyrážky

na nos sú dobré aj náplaste, ktoré po nanesení pôsobia tak, že "čierne bodky" sa prichytia na náplasť a strhnutím náplaste všetok bordel vyjde von...a ano veľmi dobrá kozmetika je od garnier pure, alebo aj pure zone

wjuliew

Ahoj:-) tak čo ja viem, čierne bodky su vraj vyrážky ktore su dlhšiu dobu na koži.. Daj si to v pohode von ako vyražku a nenechavaj dlho.. Ja tiež mam trocha s tym problem a davam si na tvar ,, garnier pure active" to je prave na tie čiere bodky :-) ako pomaha to na cca 4 dni ale ked sa cisti pravidelne zmizne to aspon o nieco :-D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čierne bodky na nose - Fórum - ZDRAVIE.sk