Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svadba - pocet hosti

Príspevok v téme: Svadba - pocet hosti
Juro89

Viem, je to mozno netypicke, ze sa na toto pyta chlap, resp. robi si o to starost.
Vec sa ma tak, ze s dlhorocnou priatelkou sme tak rozmyslali nad svadbou. Tak o 3-4 roky. Robi mi starost to, ze nebudem mat koho pozvat na svadbu. S rodinami z maminej a tatkovej strany sa vobec nenavstevujeme. Tak 2 roky dozadu by ma tato vec az tak netrapila, pretoze z maminej strany, co mame rodinu, sme sa rozpravali a rodinovali. Ale viete ako to chodi, ked sa jedna o majetok. Takze uz neostali ani ti.
Jedine koho mozem pozvat, je brat so sestrou s ich rodinami, plus mama, nejaki 2-3 kamarati s priatelkami. To je priblizne 15 ludi, aj to z toho su 2 deti. Priatelka je na tom o dost lepsie, pretoze sme to tak ratali a vyslo jej tak okolo 35-40 ludi. Co je 2-3x viac ako mam ja. Pride mi to take zvlastne, ze by som mal ja len tolko ludi, citim sa trapne. Nejde mi o ziadne predbiehanie, kto ma viac apod. Ano mozem si povedat, ze radsej menej ludi, ktori nie su falosni, ako viacej, ale aj falosnych. Skor ma trapi aj ten fakt, ze co si mozno pomyslia priatelkyne tety a ini, ked tam nebudem mat takmer ziadnu rodinu.
Co si myslite? Aky mate nato nazor?
Dakujem za rady.

5.5elsa

juro no tak pozvi súrodencov spolu s ich rodinami aj my nemáme dobré vzťahy len s krstnou teda a ich deťmi no normálne svoju rodinu pozvať a stačí

Lulu2011

Juro mas zbytocne obavy, fakt, predsa si tam nevezmes komparzistov :) uzsi kruh rodiny vobec nie je ziadny problem fakt

Juro89

Viem, nie je to lacna zalezitost. Ale skor ma trapi ten pocit. Priatelka mi aj povedala, ze vsak to je jedno. Ja napr. s jej rodinou mam dobre vztahy, lepsie, ako som mal s tou rodinou, s ktorou sa teraz nebavime.

Lulu2011

vobec sa tým netrap, nie je tvojou ulohou tam mat celu pereput s k ktorou sa nijako nestretavas a este aj usetris :) taka svadba je neskutocne draha vec

Juro89

No my sme sa vlastne pohadali aj so sesternicami/bratrancami. Je to proste take. A nemyslim si, ze za tie 3-4 roky sa to vyriesi. Surodenci maju uz rodinu (manzelka/manzel + deti)

5.5elsa

juro 3-4 roky je ešte veľmi dlhá doba keď sa s rodinou nebavíš aspoň ušetríš pozvi najbližšiu rodinu otec mama súrodenec+priateľka starí rodičia ak sa dá nejaká sesternica bratranec a je vec vyriešená priateľka nech si pozve koho chce hm nič sa nestane keď z jej rodiny bude viac hostí oni to určite riešiť nebudú zlé vzťahy sú v mnohých rodinách .....

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svadba - pocet hosti - Fórum - ZDRAVIE.sk