Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zablokovaný nerv v nohe

Príspevok v téme: Zablokovaný nerv v nohe
Bettyna12345

Ahojte, neviete mi, prosím, niekto poradiť? Už mesiac a pol mám zablokovaný nerv v nohe - diagnóza stanovená neurologičkou. Nič so svalstvom, nič so šľachou. Začalo mi to tak, že som päť hodín vkuse čupela, a vytrhávala burinu, potom som sa postavila, ale telo som si necítila, vravím si, dobre, veď sa z toho vyspím. A ráno som sa zobudila s ľavou nohou takmer nehybnou, kráčala som, akoby som mala sadru na tej nohe, proste total K.O......Po dvoch týždňoch chodenia mi to troška povolilo, aspoň som už nekráčala ako dement. STále mám však s nohou problémy, nedokážem pritiahnuť k sebe špičku tej nohy, totálne vôbec, ani keby sa rozsekám, proste tam je to bloknuté....Užívam vitamíny skupiny B, ďalej AGAPURIN - na prekrvenie časti nohy, a zajtra poslednú dávku SYNTOSTIGMIN-u. O týždeň mám mať prvé rehabilitácie, a potom koncom októbra kontrolu u neurologičky. Neviete mi niekto poradiť, ako dlho trvajú takéto stavy? Dá sa mi to do poriadku??? Milujem cvičenie a turistiku, a teraz môžem turistikovať akurát tak v obyvačke doma......Prosím, poraďte mi...Ďakujem.

Bettyna12345

To teraz neviem, zdr. záznam mám doma, a teraz som v zahraničí, musím kvôli tomu aj čakať na tie sprosté rehabilitácie, skôr sa mi nedalo kvôli práci.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zablokovaný nerv v nohe - Fórum - ZDRAVIE.sk