FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: po sexe krv

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "po sexe krv" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Sexuológia
    zabka25.05.07 00:28??.??.213.24

poradte mi prosim mala som sex s mojim priatelom zatial len asi 4 krat a vzdy po tom ked uz som sa osprchovala a tak tak zo ma vytielko trocha krvy(ale nie hnedy vytok)normalna taka cervensia nie uplne tmava ale tak ...neviem z coho to moze byt napiste mi pls!zmizne to po case mozno to je len po tych prvych razoch nie?

• aaaninka25.05.07 12:35??.??.88.218

Ahoj! Neviem, ale krv by mala byť len pri pretrhnutí panenskej blany. Ale možno si citlivejšia... Radšej choď k lekárovi. A pozri, či to nemôže byť partner. Tiež keď som mala nového priateľa, tak sa mu pri milovaní natrhla uzdička a krvácal do mňa. prvých štyri krát som si myslela, že som to ja, už som chcela ísť za lekárom, ale potom sme si nejako všimli, že je to z neho. Skús si jeho "vznešený nástroj" lepšie poobzerať z blízka :-)

• moma25.05.07 21:33??.??.113.84

Moze sa stat, ze sa pan. blana nepretrhne uplne na prvy krat... aj ja som krvacala na viac krat... To prejde. Ak nie, doktor to isti...

• zabka29.05.07 13:03??.??.213.24

okej dakujem za radu ak to neprejde o mesiac idem na prehliadku ku gyn. tak sa opytam

• klarika29.05.07 14:49??.??.228.33

co je to "uzdicka"?

• problemova00703.06.07 15:51??.??.36.235

aj ja by som chcela vediet co je to uzdicka.............

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Prežite krásy zimných dní a vianočných chvíľ v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku

Ľahší život mamičkám

Ľahší život mamičkám

PAMPERS Active Baby 3 MIDI, 112ks - detské plienky teraz s Wallet kupónm len za 0,18€/ks.

^ Späť na vrch