Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co teraz?

som000

ale ja som mala zivot taky bol rada..bavilo ma to a teraz ma nic nebavi..nic..uz neverimlen tak ludoma urcite nie chlapom,problem je v tom ze ja ho miljuem ale on mna nie a to ma zabija,zabija,po tom vsetkom co sme prezili..chcela som s nim mat rodinu !aj on chcel!neviem si najst nikoho uz ,nechcem nikoho!teraz!cas mozno vylieci ale nezabudne !nikdy!ked on bude detko si uvedomi co spravil svina hnustna!!!!

Slobodna

Prepáč somOOO ale ty máš stále nejaký/iný problém. Stále nejaká/iná téma. Asi by si mala začať seba riešiť niekde inde a nie už tu.

embryo

som000: mala by si sa cim skor prestat trapit a zacat zit! minulost uz nezmenis a tvoje trapenie ti ho nevrati... sup-sup, kontaktuj kamaratky a skoc s nimi niekam na vinko, nech prides na krajsie myslienky a moze ta oslovit tvojho srdca sampion :-)

bude to dlha cesta 8 rokov je 8 r... zober si z toho to pozitivne a a hlavne sa pouc z chyb, ktore si spravila

mozno sa ti zda, ze ti prave skoncil zivot, ale opak je pravdou, konecne si mozes plnohodnotne uzivat zivota a robit to, po com zatuzis, uz to bude len lepsie a lepsie ;-)

som000

neviem co by my pomohlo,vobec ,som ako v sne ,nemozem sa spametat z toho..nemozem,zly sen,realita..fuj!mam chut uz nezit!nezit!nevediet nic !necitit nic

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co teraz? - Fórum - ZDRAVIE.sk