Vypln kyseliny hyalurónovej na kruhy pod ocami - skusenost

wirde

Absolvoval som Princess filler,,spokojnost 50 percent,,vpich ihlou pod oči, vrásky,kruhy,,2týždne monokle modriny,, ide o zručnosti lekára ako to picha,,,po 3 týždňoch viditeľný ubytok kyseliny,,,Princess filler neodporúčam! Cena 130e na ebay sa predáva za 30e 100e maju zisk! Odpprucam juwederm je drahší,,,,vyskúšam

stasnovsky

ahoj kruhy, chcem sa opytat kde najdem kontakt do prahy chcel by som aj ja podstupit tu operaciu ale neviem nic najist. Vsade sa pise len o kyseline hyaluronovej a o v pychoch... ja by som chcel konecne vyriesit tento problem raz a navzdy nie chodit kazdy pol rok..prosim pomoz mi , dakujem !!!

Nik8

Jedine riziko co tam je ze sa ti spravi monokel - pod ocami je viac ciev a je teda vyssia pravdepodobnost ze sa ti akurat do jednej trafia a zostane modrina. Ale kupis masticku nejaku v lekarni a do tyzdna je po nej. Inak nic - kyselina je na tie cierne kruhy pod ocami to najlepsie - nielen vyplni tie ryhy ale aj cernota zmizne, ja som velmi spokojna...

zuzi74

A pre tie, co su "obdarene" aj vackami pod ocami, mozem s radostou odporucit uhorkovy olej. Pravidelne uz dlhodobejsie nanasam vecer pod oci a rano sa budim s celkom peknym ocnym okolim. Ono ten olej fakt posobi na opuchy pod ocami. Dokonca mi aj kruhy mierne zbledli. Ja som naozaj vdacna za tento olej.