Vypln kyseliny hyalurónovej na kruhy pod ocami - skusenost

niki........

Super:-):-):-):-)tesim s tebou:-)mna to caka v januari..lebo si musim dat najskor skomtrolovat oci...lebo mi cervenaju...22..som objednana...a ked to bude oka..volam dermatop:-*:-*:-*

gulicka

a takto, som po stvrtej nocnej, a po prebudeni vyzeram fest dobre, radost pozriet do zrkadla, predtym som sa nemohla na seba pozerat. aj pri malovani, korektor uz nepouzivam, len make up, co je super :) keby som bola vedela, netrpim od strednej ale idem tam hned. moj dlhorocny problem je prec a splnil sa mi sen o cistych peknych ockach :) :)

gulicka

no, mozno to zavisi od mnozstva kyseliny co ti tam da, ja neviem. aj na nete maju uvedene ze od 50 eur sa plati, si to kukni.. a vyzera to dobre, mam len minimalne kruhy, pekna cista pokozka, ale chystam sa este na dopich troska :)

niki........

Super tesim sa ze to je takto ako je:-)samozrejme musi to bit skvely pocit....ja som niekde citala ze niektorym to drzi aj rok a pol pri pitnom rezime....no tesim sa aj ja uz na to....

gulicka

Taakze, mam to druhy den a krasne sa to zacina vyplnat.... Oproti tomu ako som vyzerala predtym, ...... ze som tam ja nesla skor :D Mam stale kruhy, ale take nepatrne, ziadne ryhy, cierne podkoviska :D Tesim saa

gulicka

Neboj, lekarka je opatrna. Radsej da menej aby sa nevytvoril vak, na dopich mozes prist kedykolvek. A mne uz bolo jedno, toto bola moja posledna zachrana :) Uplne mi to zatial nezmizlo ale je to lepsie, ja som rada ze som tam sla....