Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predcasna ejakulacia - tabletky

Príspevok v téme: Predcasna ejakulacia - tabletky
rudinko

Prosim vas poradte, pomohli vam tabletky z radu antidepresiv na predcasnu ejakulaciu? Moj problem trva uz 5 a pol roka. V podstate ako som zacal sexualne zit. Za ten cas sa to nezlepsilo. Rozmyslal som ze skocim za urologom nech mi predpise nejake tabletky alebo urci inu liecbu. Prosim vas poradte, vase rady, skusenosti. Ja uz som na nervy. Aj si honievam casto ale to vobec nepredlzi, mozno o par sekund.

BMW1991

URCITE NEBERTE TABLETKY!!!

Ludia nebudte hlupi... Tieto pofiderne stranky kupuju tableky niekde na internete a sami nevedia co je vo vnutri.. Neviete co date do seba..

kazdopadne mne uplne pomohla masticka zo stranky www.predcasna-ejakulacia.sk

vazte si svoje zdravie!!!

xfirestarter

Odstránenie predčasnej ejakulácie je dnes pomerne jednoduché vo väčšine prípadov. Mne pomohli informácie z tejto stránky majstervposteli.sk

1georg1

Antidepresiva pomahaju (vlastna skusenost) SERLIFT a predpisal mi ich urolog. Musim povedat, ze po 2-3 dnoch budes panko, miestami budes mat problem sa spravit :) odporucam.
PS: staci zobrat polku tabletky. Na druhy den ti moze byt trosku blbo ako po palenke ale potom neskor je vsetko ok

joey

Objednaj si dapoxetin cez internet, je to zazrak,tiez som mal s tym problém, ale po tej tabletke,o 180 stupňov, neveril som,ale funguje to.

DavidMolcan

Cauko, tabletky s antidepresivami som skusal.. nepomohlo to.. a hlavne ti ich doktor len tak nemoze predpisat pokial nemas depresiu.. je na nich zavislost atd... jedine co mne pomohlo bola masticka LAD Performance zo stranky www.predcasna-ejakulacia.sk
je to na prirodnej baze a proste to funguje. predtym som bol vybaveny kludne za 10 sekund... teraz vydrzim v pohode kolko chcem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.