Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trpim nespavostou

ivana456

Ok, depka, cau.

Co tak fyzicky sa unavit?

Inak, tiez si myslim, ze 6 hodin zasa nie je take strasne. KOlkoze to spaval Napoleon?
Skus si posunut odchod do vodorovna.
Alebo o 03 h. vstan a rob nejaku neoblubenu cinnost /ja by som zehlila/. Mozno sa telo umudri a povie si, ze chrniet je lepsie.

jako28

bezny den mi zacina o 8 hodine..to si kludne este mozem pospat od od tej tretej...a chodim o 21hod.preto lebo sa citim hrozne unaveny...

5.5 elsa

ojka dosť skoro ale zasa asi skôr končíš.....,,,,ja si myslím že by mal ísť spať podľa toho o koľkej vstáva aby mu to vyšlo na tých 6 hodín

ojka

ach jaj, tak ja som už každý deň o piatej na nohách, ale tak to je už mimo témy...
no dosť ma zaujímajú jakove odpovede :)

5.5 elsa

no tak ja neviem ja idem na 8 hodinu alebo vstať o tej 6 30 :D či ešte skôr to som tak raz chodievala do takej roboty že budíček 5 hod ráno no to ti bola hrôza

ojka

uau, že vstávať ráno o siedmej, to aký luxus :)) to už by mal taký dospelejší človek za normálnych okolností zarezávať v práci, či?

5.5 elsa

ojka :) spací režim :) ,ale áno tiež spím hocijako v rôznom čase ja idem niekedy aj o 2 hod ráno spať hovorím rôzne už to telo bude oddýchnuté keby sa zobudil o 7 hod ráno tak by spal 10 hodín od tej 21 hod čo je už dosť

ojka

jako28 jedna možnosť je už spomínaná, že hm, jak bych to nazvala, že si už vyspatý,... ale neviem, hm...ale tiež by ma zaujímalo, že prečo tak skoro večer líhaš do postele? už sa cítiš unavený? skús vyskúšať dlhodobejšie chodiť spávať neskôr.O koľkej ti začína inak klasický denný réžim? Po tej tretej už nezaspíš?
5.5elsa jedna možnosť je, že telo si už oddychlo, tak sa zobudí,ale nejak sa mi to nezdá....
a inak, každý má iný spací réžim, niekomu stačí 5 hodín spánku, niekomu je aj tých 7 hodín málo, to je individuálne....
Ja sa vymykám tiež priemeru, tak so sebou to tu radšej porovnávať nebudem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trpim nespavostou - Fórum - ZDRAVIE.sk