Je nutné vyberať mandle? Klady verzus zápory

Príspevok v téme: Je nutné vyberať mandle? Klady verzus zápory
winki

Dobrý deň,

dnes mi na krčnom riešili hnisavý abses na mandli ľavej. Prvý krát za život (29 rokov). Nikdy som s mandľami problémy nemala. A teraz toto. Doktor povedal, že pravdepodobne mi tie mandle vyberie. A ja sa pýtam či je to naozaj nevyhnutné, nakoľko som čítala dosť veľa rôznych názorov na výber mandlí.

usb

Nasla som si tu temu kde sa tym chvali. No tak veru, dievca mohlo nieco chytit. A ked este sa chvali aj tym, ze rada prehlta tak ktovie. Winki winki na kazdeho raz dojde. Ako ja sa ani nedivim, lebo co tu minule bola tema ako sa dve bavili, ze robia oral tym svojim aj bez umytia vtaka, tak potom nech sa nedivia, ze im hocico v ustach rastie. Baby ste fakt tak sproste, ze neviete naco sluzi hygiena? Ved hygiena je zaklad zdravia, tak nepchajte tie vtaky do ust len co stary pride domov. Muzi su prasce a len maloktori z nich dodrziava spravnu hygienu. Potom musite podstupovat takéto utrapy. A ty winki, este aj striekat semeno do ust si davas? Taku zbrndu? Nemusis tu odpovedat, ale spytaj sa sama seba, ci sa ten tvoj umyva pred tym, alebo to robite hned a ci ti nebol niekedy neverny.
Robil ti krcny aj nejake krvne testy? A co kultivaciu? Obsah tej cysty by ti mal poslat na kultivaciu. Abces znamena, ze je tam nejaka infekcia.

winki

Olevera... to skôr Ty premýšľaj nad sebou a svojím správaním...máš nejaký komplex? :D Asi áno a veľký :D. Neboj sa moja aj priateľova hygiena je na excelentnej úrovni tak sa navážaj do niekoho koho poznáš osobne!

Olivera

WINKI ja si ta pamatam z jednej temy kde si pisala ze casto a rada robis frajerovi oral a vies si ho poriadne vychutnat. Tak nezda sa ti ze tie zdravotne problemy s mandlami mas od toho? Vies aj ked si tolko rokov nemusela nic mat predsa aj kobyla ma styri nohy a predsa sa potkne raz za cas. Takze nechcem byt drza ale pytam sa ta priamo. Ak tomu svojmu robis tak strasne rada oral az si nato hrda tak si ho aspon poriadne umyje? Abces nevznika len tak z nicoho nic. Nemohol ta niecim nakazit? Porozmyslaj.

vitavi

Dosiahla si to, že odpady sa ti nehromadia v záchytných bodoch lymfatického systému, ale kolujú po celom tele. Po čase sa zase niekde nahromadia.

Namyslená22

Ja som mala presne toto isté,a vieš čo jasom si ich dala vybrat nakoniec-a bola to tá najlepšia vec v mojom živote,ku som kedy mohla urobit!Od malička som mala hnisave angíny na antibiotikách som bola každý druhy týžden a bey nich som už ani nevedela existovat(nie že by som mala na ne yavislost,ale hned ako som ich dobrala angína sa vrátila).Abcest nieje sranda ,pretože sa ti môže kedykolvek vrátit,a musíš uznat ,že to je liečenie je nepríjemne... Ak by si chcela pokecat viac kludne napíš mail:)))

winki

A viete mi napísať obsah účinných látok a aké doplnky by som mala užívať? Lebo som bola už aj na prvom vyčistení včera...vytlačil mi trochu hnisu a bolo fajn, ale dne ráno už zase cítim, že mi to tam rastie, ten hnis. Nemám žiadne iné problémy, ani horúčku. Keď som bola malá mala som časté vysoké horúčky z čoho zostali postihnuté obličky. V súčasnosti som zmenila stravu a snažím sa riešiť veci rôznymi bylinkami a doplnkami. Dokonca som alergická na všetok peľ a prach, ale nespôsobuje mi to nejaké väčšie problémy. Bola som aj chudokrvná dlhé roky, ale stravovou sa to už zlepšilo, len stále mám nedostatok železa.

winki

RNG.....našla som si prípravky ako NAC, oregánový olej a citricidal v obchode vitamit (tusím(......je to dobrý zdroj na objednanie? A ďakujem.....za objasnenie situácie.