Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si mam o tom myslieť?

Príspevok v téme: Čo si mam o tom myslieť?
Megan7

Dobrý deň, potrebovala by som menšiu pomoc tak by som sa chcela opýtať mala som najlepšieho kamaráta s ktorým sa to po čase zvrhlo a začali sme spolu spávať. Pre mňa to bola od začiatku prvá láska a ja som pre neho znamenala tiež veľa ale vždy si to predstavoval že keď budeme starší. Momentálne má priateľku s ktorou je cca pól roka a so mnou mu zakázala hocijaký styk ale on už po mesiaci chodenia snou mi napisal SMS že nech sa na neho nehnevám že ma ma stále velmi rád, že na mňa nezabudol a mysli na mňa a že viem aké sú jeho plány keď budeme obidvaja starší. O dva mesiace na to naši kamaráti robili chatu a tam sa nám naskytlo sa konečne vidieť a porozprávať ku koncu večera prišiel za mnou a začal ma bozkávať a vravieť jak som mu chýbala a všetky tie veci so mnou podviedol ju vyspal sa so mnou opäť a prvy krát mi aj povedal po čas milovania že ma ľubi od tej chaty sme spolu neboli v kontakte štyri mesiace už som zabúdala pretože bol odcestovaný ale minulý týžden sa vrátil strašne som ho túžila stretnúť a včera keď s kamaratmi si trošku vypiť mi začal písať či sa nemôže stretnúť a podobne že mi chce niečo povedať a iná príležitosť sa už asi nenaskitne.... Samozrejme som išla ospravedlnil sa mi povedal že mu chybám a že ho mrzí jak to dopadlo len bohužiaľ jeho priateľka si nepraje aby sme sa stretávali. Povedal mi že ju ľubi. Dlho sme sa nevideli tak sme sa rozpravali do skorého rána tak som ostala aj spať keď už som ho mohla výnimočne vidieť konečne keď už sme sa chytali spat tak ma na posteli zo zadu zovrel v náručí začal ma hladkať bozkávať na krk proste provokovať pobozkal ma na zápästie a už to potom išlo samo zas ju podviedol a ja neviem čo si už mám o tom myslieť. Ako mi včera povedal chybám mu, mysli na mňa, sleduje čo robím na sociálnych sieťach, zisťuje si o mne, nedokáže odolať pokušeniu so mnou niečo mať keď sme spolu a stále je snou. Prečo to tak je ? Ja ho stále milujem a vidim na ňom že s jeho strany že mu nie som ľahostajná.

kafe

keby si pre neho NAOZAJ znamenala veľa, bola by si jeho priateľka. Ale ty si mu dobrá len na sex, to je to, čo jemu stačí a viac s tebou mať nechce. On, ako veľký sebec, sleduje len svoje ciele, nezáleží mu na tebe, nezaujíma sa o teba. To že mu chýbaš a myslí na teba, to sa týka sexu. Že ťa sleduje, zisťuje si o tebe a nevie ti odolať... to sa tak isto týka sexu - bol by veľmi nerád, aby mu niekto liezol do kapusty a odlákal fešnú kočku, čo je povoľná. Keby si mu povedala, že niekoho máš a nechceš sa s ním viac vidieť, to by si videla, ako by vyšiloval a žiarlil a robil aj scény (možno), vyznával ti lásku a sľuboval, že sa s priateľkou rozíde, LEN ABY si sa nedávala s niekym dokopy. Ale robil by to iba preto, aby si zostala jeho IP (istý vpich), s priateľkou by sa nerozišiel, boli by to len drísty a oblbováky.
Pravda je taká, že si mu ľahostajná, ale celkom rád si s tebou zasúloží. To je všetko.

nia9

ak uz teraz nieco citis ,take nieco ako nerozhodnost a blby pocit,je to tvoj vnutorny hlas ,tvoje ja co ti hovori konaj ako citis a hned!je to niekedy velmi tazke,ale treba to spravit!ver mi..bude to potom lahsie..

Fleur-de-lis

do jeho hlavy sa mi prenikať nechce, ale stačí mi jeho správanie a bolo by mi jasné, že s takým charakterom by som vo vzťahu byť nechcela ani keby mi za to niekto platil...
Dievča, neviem koľko máš rokov, tipujem do 18, asi aj menej. Momentálne ti rozumné uvažovanie sťažuje zaľúbenosť. Že sa do niekoho zaľúbime, neznamená, že toho človeka ľúbime a že je pre nás vhodný.
Ach jaj, nájdi v sebe silu a ochraňuj si svoje srdce lebo takých chalanov je viac a keď sa nebudeš mať na pozore, tak sa k tebe budú správať podobne ako on - klamať, oblbovať, sľubovať hory doly a čin nikde, bez úcty, rešpektu, egoisticky...
Myslím, že ti trocha alebo veľmi chýba sebaúcta a sebavedomie a on to využíva.

salalalalala

Kolko mate rokov?

Inak, pochybujem o vsetkom co si napisala, tlaci ti kaleraby do hlavy a vyuzije kazdu frajerkinu nepozornost len aby zasunul inde. Utekaj daleko od takeho chlapa.

nia9

odputaj sa od neho a never mu,bude to potom menej boliet..uz ako len ty chces,ale mat takehoto chlapa tak ja neviem..cisto muzska logika a taktika..

nia9

zobudte sa..ved to je hore nohamy,najdi si vztah bez takychto problemov..preboha ako moze clovek chodit s dvoma ludmi naraz?uvazuj..sak to je jasne ,ide mu len o jedno ,asi si pekna a pritahujes ho a ta jeho asi nie a ma len rezervu keby co..ach jaj

Slobodna

Po dočítaní som z toho mešuge už aj ja... Keď budete starší to je asi kedy? Lebo toto uvažovanie mi príde na úrovni besnej líšky.
Má priateľku, ktorú ľúbi ale s tebou spáva, resp. sa o to pokúša a ty nad ním vôbec uvažuješ?
Zvrtni si to. Keby si bola na mieste jeho priateľky ty, čo by si robila?

nia9

keby ta mal rad tak necha tu druhu kvoli tebe,jemu to vyhovuje ,uziva si s dvoma naraz a bohvie kolko ich este ma..od takeho ruky prec..len sex a sex nic viac.moj nazor.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo si mam o tom myslieť? - Fórum - ZDRAVIE.sk