Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Život je vtipný, jednym dá všetko a druhým nič

Príspevok v téme: Život je vtipný, jednym dá všetko a druhým nič
jakkaj

Nikomu za nič nestojím, nikto ma za nič nemá... Ani rodina, ani frajer, ani "kamarátky" naozaj nikto. Moja cena je asi ako cena zašmudlanej handry... Už ani samu seba za nič nemám. Školu nezvládam, súkromný život je na nič a sociálny ani nieje. Niesom plnoletá takže veľa toho zmeniť asi nezmôžem. Samovražda ? Nie stále dúfam že sa niak všetko napraví. Chcem sa popakovať a odýsť začať od nuly, niesu ani peniaze....nemá ma už ani čo motivovať.... Jediný kto vo mňa verí je môj psík.... 1 hlavný fakt- školu nedokončím som 3.... Wtf ?? Vidíte niekto vychodisko ?

_meno

Ahoj jakkaj

Co ti teraz napisem zrejme nepochopis, avsak MOZES TO PRIJAT.

Dusa prichadza do tela z neba, Boh vlozi do duse jej "osud". Samozrejme ze dusa ma slobodnu volu a moze zatocit s osudom akolen chce.

"Osud" je skor pristup, nie cesta. Vzdy ked zides z "cesty", spatna vazba (trapenie, smutok, hnev, zufalstvo) je len komunikacia duse s tebou... Ty sama sa neposluchas, ale ked sa budes posluchat naplni ta pokoj, laska, porozumenie.

Keby sa ta teraz niekto spytal co su tvoje zivotne hodnoty, aky mas rada svet, co robis rada, aka je tvoja predstava ideálneho sveta je vlastne osud. Ako kazdy autickar chce aby mali vsetci krasne, opravene a bezpecne auta, tak kazdy tanecnik chce aby vsetci tancovali a radovali sa...Tak kazdy zahradnik chce aby kazdy clovek mal krasnu zahradu a tak kazdy kadernik chce aby boli vsetci pekne ostrihany.

(len) Ty sama vies, "kam" chces ist a "co" robit. Osud je buducnost, je v tebe a citat ho vies len ty... Nehladaj ho prosim ta v tomto svete v pritomnosti, je to ako hladat jablko v kosi plnom hrusiek.

Suhlasim s Slobodna, humor je gro zivota. Usmievaj sa ked sa ti dari, ale usmievaj sa aj ked sa ti dari ("Uz to nemoze byt horsie. -Ze nie? Sleduj!") :D asi taky je zivot, ako pises, je vtipny :)

Inak ja v teba verim tiez a myslim ze vsetci co napisali do tejto temy ti veria. Ved preto sme ti aj pisali, lebo verime (a vieme) ze Ti pomozeme.

Ked sa zajtra rano zobudis s pocitom, ze na teba niekto mysli, je to preto lebo ten pocit ti niekto praje ;)

Prajem ti veeeeeela zdravia, radosti a úspechov v sociálnom zivote ako aj v sukromnom aj v skole jakkaj a pozdravujem aj tvoja psika, odovzdaj mu to prosim Ta :)

GoFruit

No teda kolka hra na obeť. Fiha. Ze ty nic nemozes zmeniť. No kym budes takto zmyslat ani sa ti nic zmenit nepodari. Vsetko je v hlave. Ty jedina si zodpovedna za svoj zivot nie rodicia nie spolocnost. To ako si ho zariadit taky ho budes mat. Alr v prvom rade musis prijat zan zodpovednost. V prvom rade musis (nemusis, len ak chces,) prejst z role obete do role tvorcu. A lutovanim sa ti to nepodari. Zacni tym ze kazdy den sa budes zameriavat na to co je dobre. Neverim ze vsetko je zle. Niečo dobre vzdy najdes. Nieco co sa ti paci co si cenis, za co dakujes. Pisat si zoznam a kazdy den si to vsimat viac ako to co je zle a tvoj zivot sa otoci. Viem o com hovorim. Ty jedine mas tu moc zmenit svoj zivot a to tym co ma clovek najcennejsie - pozornost, smerovanie pozornosti. Kam zameriavas pozornost tam to rastie.

ivobrick

Zivot je len taky aky si ho spravis sama. Necakaj ze ti niekto nieco da zadarmo a vaz si to co mas.
Mas kde byvat?
Mas co jest?
...
Tak potom sa prestan lutovat a radsej sa bez ucit. To ostatne pride neskvor.

majka1234

na to, aby si zacala odznova sa nemusis popakovat... :) staci sa pokusit zmenit to s cim nie si spokojna, mozno najst nieco nove a pre teba naplnujucejsie... zivot je tazky a prinesie ti dost zleho ale zaroven aj krasneho, zalezi len na tebe, ci vydrzis :) kolko mas rokov? co je to za skolu kt. nezvladas? skus tu napisat na seba nejaky kontakt, aj akykolvek anonymny nick - napisem ti

Slobodna

Nie zlatko ani tí druhí nemajú všetko, len si našli spôsob ako sa s tým vyrovnať. Napr. humor - pretože ak ti život dáva facku, vysmej sa mu do tváre a nadstav aj druhé líce.
Psík je skvelá, čistá duša a dokáže ti dať toľko lásky, koľko ti nikdy žiadny človek nedá.
Ver mi, že sa nájde dosť ľudí, ktorí ťa majú radi, len možno to nie je taká láska akú by si chcela, resp. v takej podobe ako očakávaš.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Život je vtipný, jednym dá všetko a druhým nič - Fórum - ZDRAVIE.sk