Som priliz nizka

Príspevok v téme: Som priliz nizka
Lenka^^

Ahojte vsetci :) niesom typ cloveka ktory sa casto stazuje ale mam jeden problem ktory mi naozaj prekaza, mam z toho depresie a nizke sebavedomie. Mam 14 rokov a 150 cm ... Uz nerastiem povedal mi to aj doktor (mozno este narastiem 3
2-3 cm). Som z toho strasne nestasna a aj medzi mojimi rovesnikmi sa citim ako male decko. Bojim sa ze ma nikto nebude chciet a budu si mysliet ze mam 12. Co si o tom myslite vy ? :)

zuzi74

Len preboha nezacni nosit kvoli malej vyske tie vysoke 10-15? cm opatky. Casto ich pouzivaju nizke zeny a ich chodza vyznie dost komicky.
A kedze v sucasnosti nie je ani moc vysokych muzov, tak to vobec neber ako nejaku tragediu.

222

Ja som mala spoluziacku ktora merala len 140cm a tiez mala aj ine choroby a poruchy vyvinu. Mala velmi krive a zdeformovane zuby a strasne riedke ale velmi riedke vlasy a ani obocie jej nerastlo ako beznym ludom uplne jej akoby chybalo. A tiez mala bedrove klby poskodene lebo krivala ked chodila.
150cm je este v pohodicke ja poznam cca asi 14 zien z okolia co su take nizke. Aj frajera mozes mat staci ze bude mat tak do 180cm a ver tomu ze su taki co viac nemaju takze pri takom nebudes az taka nizka.

bobabu

su aj mensie od teba ja poznam jedno dievca co ma len 142 cm ale ona ma este ten problem ze ma nohy do O a preddkus hornych zubov a nosi silne dioptrie je to z toho ze ma pouruchu vyvinu uz od detstva.
ty aj ked si nizka ale vyzeras pekne tak vo vyske by som problem velky nevidel.

septemberr

Ahoj, ja mam 172 cm a vobec by mi nevadila baba o vyske 150 cm :P:) Presne ako pise niekto nizsie, co je male, to je mile:)

ClaireDeLune

a co ked vyzeras na 12? teraz ta to stve, po 20tke to bude tvoja velka prednost, kazda chce vyzerat co najmladsie (neplati v puberte :D )

ClaireDeLune

a este aj tak mozes aj takych 5 cm vyrast. a na branie hormonu na rast sa nedaj nahovorit, lebo narasties nielen do vysky ale aj rozne casti tvare, mohli by sa ti zmenit crty, nevymyslaj. urcite si zlata

ClaireDeLune

a mozes nosit zvesela opatky, to ti tiez par cm prida. iste mas aj vela inych prednosti, ver tomu, ze muzi nemaju s malickymi babami problem, ak su inak pekne, zlate, mile... najdes si v pohode raz partnera a teraz to nijak nesil, ved mas len 14, tym sa naozaj trapit nemusis