Som priliz nizka

Príspevok v téme: Som priliz nizka
Lenka^^

Ahojte vsetci :) niesom typ cloveka ktory sa casto stazuje ale mam jeden problem ktory mi naozaj prekaza, mam z toho depresie a nizke sebavedomie. Mam 14 rokov a 150 cm ... Uz nerastiem povedal mi to aj doktor (mozno este narastiem 3
2-3 cm). Som z toho strasne nestasna a aj medzi mojimi rovesnikmi sa citim ako male decko. Bojim sa ze ma nikto nebude chciet a budu si mysliet ze mam 12. Co si o tom myslite vy ? :)

Slobodna

Hovorí sa: Dobrého veľa nebýva a čo je malé, je milé :) netráp sa tým. Niektorým mužom sa to páči a to najmä tým vysokým. Urob zo svojho nedostatku, svoju prednosť - vyzdvihni a zameriavaj sa na iné veci na sebe, ktoré sú podľa teba pozitívne. Žiadna žena nie je dokonalá, základ je naučiť sa mať sa rada taká aká si. Ja viem, teraz ťa to trápi.

mifor

No bože, a ja mám len 144 cm. Ani mňa to samozrejme neteší a trpím kvoli tomu. Rastový hormón sa nedáva zdravým ľudom, dava sa len pri určitých diagnózach. Bohužiaľ, človek s tým nič nerobí, len sa s tým musí žiť.

múza

150cm je dolna hranica vysky u zeny cize stale si este v norme. Ak by si bola muz to by bol velky problem aj ked taky dany de vito/herec/ ma len 150cm. Kazdy narasie tolko kolko mu nadelila priroda. Vyska sa velmi ovplyvnit neda. Kylie Minoque ktora ma v ba vystupovat ma len 155cm a niekde som citala ze vraj len 152cm. A pozri kam to drobca dotiahlo.