Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obavy z gastritidy

Príspevok v téme: Obavy z gastritidy
pikuLa21

Dobry vecer, vzhladom k tomu ze na googli som nasla iba niekolko informacii o tomto ochoreni, chcela by som sa vas opytat na vase skusenosti. Dneska som bola na gastroenterologickom vysetreni (mam 14) a prijednych odberoch z juna mi zistili protilatky na volake pohariky v sliznici nieco zapalove proste.23. Idem na endoskopiu. Nie je este iste ci to mam, ale ako som si citala priznaky chronickej gastritidy typu A uplne som sa v tom nachadzala. Tieto problemy so zaludkom mam cez 2 roky a po prekonani helikobaktera su este horsie. Velmi ma vsak zaradila informacia ze sa z toho moze vytvorit rakovina. Ake je te toto ochorenie u vas a ako s nim bojujete? Da sa vobec vyliecit? Dakujem za odpovede :)

kablica

este ti nic poriadne nediagnostikovali a uz riesis rakovinu...pockaj najprv na vysledky vysetrenia, to, ze sa ty v nejakom popise na internete "nachadzas", este nic neznamena

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.