Ako sa správa zalubený chlap?

Ondrej_333

Slobodná, nepomôže. Musí vraj zaspať skôr ako ja, aby ma nepočula chrápať ... Aj tak jej neverím, lebo niekedy má na to len pár sekúnd, aby ma predbehla ...

Slobodna

:) Priateľka ti isto pomôže.
Merkel tvoja žena má pravdu i keď predpokladám, že to bude pre teba veľmi ťažké priznať si to a ešte jej to aj povedať :)
Nenávisť a láska sú dve strany mince tej istej strany. Ak sa o vzťah prestaneš starať, rýchlo to skĺzne na tú stranu druhú a naopak.

Ondrej_333

Slobodná, ďakujem za kompliment, to zas večer nezaspím ... :)

Merkel, mne sa to nezdá ako volovina. Stalo sa tak v nejednom prípade. Chalanovi sa jednoducho "splašili hormóny" a keď prišlo vytriezvenie, prišiel na to, že má tú svoju ženu rád a urobil niečo neuvážené. Ďalej je to na nich, ako s tým naložia a či dostane ešte šancu od nej. Len ona vie, či jej drahý to nerobí pravidelne.

Ondrej_333

Puf-puf, bol som ženatý - veľa rokov. Teraz žijem s priateľkou 7-my rok a myslím, že máme výborný vzťah.
A ty?

Ondrej_333

Odpoveď pre Slobodná:
Každý ide do vzťahu s nejakými predsudkami a vzormi, čo si doniesol z domova, alebo starého vzťahu. To sa snaží potom aplikovať aj vo vzťahu novom.
Život je boj a to doslova aj vo vzťahu. Čo si nevybojuješ - niekedy aj za cenu obetí, to nemáš.
Ak chceš slobodu pri partnerovi, musíš sa o ňu každodenne usilovať, inak ju mať nebudeš.
Partneri sa snažia jeden druhého si podrobiť a podriadiť - je to ich prirodzenosť a je na sile a inteligencii každého z nich, aby to malo rozumné medze.
Partner si nikdy nebude vážiť toho druhého, ak je ľahko podrobiteľný a môže mu urobiť zo života pekné peklo.
Zámerne som použil "partner", lebo toto platí pre obidve pohlavia.

Toľko obecne a teraz konkrétne. Keby som mal 30, snažil by som sa o to "zmeniť ťa" podľa svojich predstáv a asi by sme často na seba tvrdo narazili. Teraz s blížiacou sa 50, by som veľa vecí vôbec nemal potrebu riešiť a venoval sa radšej radostiam života, ako potrebe niekoho pretvárať. K tomuto sa dá dospieť často iba vekom a aj to je možno jeden z dôvodov, prečo si mladé baby nájdu radšej pána v mojom veku ... :)

Merkel

mam otazku. zena ma na pracovisku kolegynu ktorej muz mal frajerku. dokonca sa mali rozviezt. teda s tou kolegynou - manzelkou. no a on sa nakoniec s tou frajerkou rozisiel pricom s nou mal vztah uz nejake dva - styri roky, to presne neviem. a teraz je vraj znova zalubeny do tej manzelky. takze teraz pocuvam aj ja od zeny skoro kazdy den ze aj do vlastnej zeny sa moze clovek zalubit znova aj ked predtym uz si liezli totalne na nervy.nie ze by sme si tak liezli my zo zenou, ale ona mi skratka vyklada,ze aj ked muz uz svoju zenu skoro nenavidi, znova sa do nej moze zalubit. som presvedceny, ze je to volovina. co si o tom myslia druhy chlapi?