Priatel ma tlaci do sexu

Príspevok v téme: Priatel ma tlaci do sexu
Zuz...anka

Ahojte.

Mám 28 a mam priatela, ktory ma 35. Som s nim uz skoro dva roky. Problem je v tom, ze doteraz sme spolu nespali. Viem, ze sa z toho zasmejete, ale ja som este panna a nejako mam pred tym prvym sexom respekt.. jednak sa ho bojim, ale aj vaham ci to chcem "dat" prave jemu. Je mi s nim super, ale priatel uz zacal na mna tlacit, ze ak to ma takto pokracovat, tak si pojde hladat inde.. viem, ze ma uz vyssi vek, iste potreby atd. ale ja som stale pri nom este zdrzanliva. Poradte mi, mam sa premoct a ist do toho, ci cakat kym sa mi utrasie hlava?? Chudak si uz mozno aj mysli, ze ho vodim len za nos :( (btw.priatel nevie, ze som panna - mala som jedneho super kamosa, s ktorym ma par krat videl vonku a mysli si, ze sme boli frajeri - teda aj sexovali spolu) Dakujem

Isabell

Majky ty si čo za debila? A čo že je panna a má 28? Je to jej vec ty debil. Lepšie tak ako by mala trkať už v 16. Nech si bude aj pannou do konca života stále je to jej telo a jej výber. Ty nemáš právo ju urážať. Koľko mužov su panicmi a hrajú sa že niesu. Vieš koľko panien a panicov v skutočnosti behá po slovensko aj v 40tkke? To ty choď za psychiatrom.

5.5 elsa

alžbetkaaaaaaa a čo má za problém alebo ho má niekde inde? ty sa mu ale nebudeš donekonečna prispôsobovať zasa to ako dlho trvá?

majky555

2 roky bez sexu??? ta uz pred 1,5 rokom mal bezodkladne odkopnut pretoze ty evidentne nie si normalna. a v 28 panna? no comment, navstiv psychiatra

karolinka122

uz som tu prispievala dnes , ale usudzujem, ze ak je to pravda, co autorka pise, mala by navstivit psychologa, aby jej vysvetlil, ze je uz dospela. V pripade, ze je tato tema FAKE co sa mi zda skor by mala autorka tiez navstivit psychologa.

5.5 elsa

neviem koho si predstavuješ na tej tvojej úrovni povolaním alebo ako, ale v prvom rade ukonči tento vzťah a potom hľadaj pána úžasného neviem kto by to mal byť

Zuz...anka

elsa, ale v mojom veku to uz nieje len, ze lusknem si prstom a mam partnera na mojej "urovni".. uz su vsetci zadani, ostali len taki, co si radsej pomyslim ze budem sama ako s nimi

5.5 elsa

zuzanka tu sa jedná o to že tento muž je zrejme pod tvoju úroveň do budúcnosti si predstavuješ niekoho iného že?tak až ťa zasa zbalí už to ukonči natrvalo a nájdi si vhodného partnera na tej tvojej úrovni akého hľadáš :)

Zuz...anka

preavdupovediac uz ma 2x zbalil, ale vzdy som sa po urcitom case vratila.. nejak sme si to urovnali a povedal, nech sa nastahujem..

5.5 elsa

aby ťa nakoniec neodkopol ako špinavú handru ten muž nie je sprostý on vidí akú hru hraješ určite.... na svoj vek už by mal byť skúsenejší no a strach som ti nechcela nahnať takže kľud len by som ti poradila tento vzťah ukončiť čo spravíš je na tebe môže sa to obrátiť proti tebe asi toľko