Priatel ma tlaci do sexu

Príspevok v téme: Priatel ma tlaci do sexu
Zuz...anka

Ahojte.

Mám 28 a mam priatela, ktory ma 35. Som s nim uz skoro dva roky. Problem je v tom, ze doteraz sme spolu nespali. Viem, ze sa z toho zasmejete, ale ja som este panna a nejako mam pred tym prvym sexom respekt.. jednak sa ho bojim, ale aj vaham ci to chcem "dat" prave jemu. Je mi s nim super, ale priatel uz zacal na mna tlacit, ze ak to ma takto pokracovat, tak si pojde hladat inde.. viem, ze ma uz vyssi vek, iste potreby atd. ale ja som stale pri nom este zdrzanliva. Poradte mi, mam sa premoct a ist do toho, ci cakat kym sa mi utrasie hlava?? Chudak si uz mozno aj mysli, ze ho vodim len za nos :( (btw.priatel nevie, ze som panna - mala som jedneho super kamosa, s ktorym ma par krat videl vonku a mysli si, ze sme boli frajeri - teda aj sexovali spolu) Dakujem

5.5 elsa

zuzanka už sa s tým mužom prestaň zahrávať a rozíď sa s ním lebo na to škaredo doplatíš nechaj ho aby si našiel nejakú inú ženu a ty si tiež nájdi iného muža takého ktorého si budeš vážiť a mať ho rada

tutovka

Podľa mňa ti nechýba on, ale to, že ho nemôžeš týrať keď nie je doma. ty ho ani nemôžeš mať rada, nie to ešte ľúbiť, inak by si sa nemohla k nemu takto chovať. Nepovedz mi, že v 28 rokoch po všetkých tých predohrách, keď si v tranze, že už len "zasunúť" stíhaš rozmýšlať či je to ten pravý a chceš s ním stráviť zvyšok života. Ak je to tak je mi ťa ľúto.

Slobodna

Nemôžem...je mi z teba skutočne zle :( človek je skutočne jediný tvor, ktorý dokáže iným ubližovať len tak zo zábavy...

Zuz...anka

no ono to nieje celkom tak, ako to vyznelo... problem je v tom, ze ja ho mam velmi rada,lubim ho.. ale viem, ze vztah medzi nami dvoma nebude asi nikdy mozny.. (rodinne nezhody medzi jednotlivymi rodinami). Keby som nasim doma povedala, ze akeho maju potencialneho zaťa, tak by s tym nikdy nesuhlasili :(

Slobodna

Karma je sviňa. Raz príde chlap, ktorého budeš tak milovať ale on ti toto všetko vráti. Verím v to, dúfam v to...nič iné si nezaslúžiš.
Psychológ by ťa zaradil do kategórie sadistického tyrana.

salalalalala

No tak ty sa naozaj spravas ako 16 rocna pubertiacka, a nie dospela rozumna zena. Chudak chlap, dufam, ze mu coskoro rupnu nervy a zbali ti veci.

5.5 elsa

pozri zuzanka bav sa tvoja vec ,ale zasa dokedy to mieniš ťahať už by bolo na čase odísť od neho a nájsť niekoho koho chceš aj do budúcna a jeho už nechaj nech si nájde tiež inú :)

Zuz...anka

tak, ale mne je s nim ozaj dobre.. aj mi je smutno za nim,ked som cez tyzden doma sama.. no len svojho "manzela" si predstavujem asi v inom svetle.. a kedze som si vedoma, ze taky nemusi nikdy prist, tak si aspon uzivam toho co mam..

Ondrej_333

No tak mi padla sánka, že som skoro klávesnicu zlomil.
To je tak stupidné, že to musí byť pravdivé ....