Priatel ma tlaci do sexu

Príspevok v téme: Priatel ma tlaci do sexu
Zuz...anka

Ahojte.

Mám 28 a mam priatela, ktory ma 35. Som s nim uz skoro dva roky. Problem je v tom, ze doteraz sme spolu nespali. Viem, ze sa z toho zasmejete, ale ja som este panna a nejako mam pred tym prvym sexom respekt.. jednak sa ho bojim, ale aj vaham ci to chcem "dat" prave jemu. Je mi s nim super, ale priatel uz zacal na mna tlacit, ze ak to ma takto pokracovat, tak si pojde hladat inde.. viem, ze ma uz vyssi vek, iste potreby atd. ale ja som stale pri nom este zdrzanliva. Poradte mi, mam sa premoct a ist do toho, ci cakat kym sa mi utrasie hlava?? Chudak si uz mozno aj mysli, ze ho vodim len za nos :( (btw.priatel nevie, ze som panna - mala som jedneho super kamosa, s ktorym ma par krat videl vonku a mysli si, ze sme boli frajeri - teda aj sexovali spolu) Dakujem

Zuz...anka

byvame spolu - v jednej domacnosti. No a cez vikendy sme spolu stale, ked dojde z prace. A jasne poskytujem mu full service co sa domacnosti tyka :)

Matej

Redakcia portálu ZDRAVIE.sk si dovoľuje upozorniť diskutéra vystupujúceho pod menom hehe1, že obsah Vašich príspevkov hrubým spôsobom porušuje základné etické princípy a definované etické pravidlá diskusného fóra portálu ZDRAVIE.sk.

Dôrazne Vás žiadame, aby ste sa vyvarovali uverejňovaniu akýchkoľvek diskusných príspevkov s obsahom porušujúcim základné etické princípy a aby ste dodržiavali definované pravidlá diskusného fóra portálu ZDRAVIE.sk. V prípade, že v krátkom čase nedôjde k zjednaniu nápravy v tejto veci, redakcia ZDRAVIE.sk osloví Vášho poskytovateľa internetového pripojenia a po vzájomnej komunikácii s ním bude kontaktovať príslušné orgány činné v trestnom konaní.

Zároveň si dovoľujeme požiadať ďalších diskutérov, aby na príspevky diskutéra vystupujúceho pod menom hehe1 nereagovali. Vaša redakcia ZDRAVIE.sk.

V prípade potreby môžete kľudne navštíviť naše sídlo a osobne sa so mnou porozprávať.

salalalalala

Ondrej, no co ti ja viem :D teraz si mi zasadil chrobaka do hlavy. ale ta veta je skor napisana tak, akoby spolu byvali v domacnosti

Bývame síce spolu, ale priateľ chodí do práce na týždňovky, tak sa vidíme len cez víkendy.

Ze sice spolu byvaju, ale nie su spolu tak casto, kedze chodi na tyzdnovky. Ci?

Slobodna

Pýtala som sa skôr na to, či ten čas cez víkendy a sviatky trávia spolu - napr. na turistike, pri športe atď. alebo tiež každý osve.

5.5 elsa

ako to tam majú ona mu navarí, poupratuje, operie ,vyžehlí , on príde unavený ide spať potom ešte aj cez ten víkend niekam odbehne z bytu na to pivo pozrieť rodinu a na služobkách naháňa ženy popri práci inak to nevidím nebude žiť v celibáte jemu asi vyhovuje ten servis čo tam má to sú tie benefity čo spomínal merkel a pritom počká čo ďalej .....

salalalalala

Zaujimave, ze ste sa vo vztahu dopracovali k spolocnemu byvaniu, no k tomu aby si mu povedala, ze si panna, tak k tomu nie. Ako moze byt vztah vazny natolko, ze spolu ideme zit, no nie vazny natolko, aby sme spolu prezivali intimne chvile? Je to chore.