Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

23 a silne ochlpenie na tvari

Príspevok v téme: 23 a silne ochlpenie na tvari
pellegrino

Som chalan, mam 23 rokov a mam problem s ochlpenim na tvari.
Moja koza je velmi citliva od narodenie som trpel psoriazou a taktiez obcas ekzemom no netyka sa to tvare.Tvar mam iba neustale suchsiu ako normal a preto pouzivam obycajny krem Aveeno 24h moisturizer.

Prolem sa zacal vyskytovat asi pred pol rokom ked sa moja tvar zacala "agresivne" (pre mna to tak vyzera" ochlpovat.Uz to niesu iba lica ale aj vysie a uz aj pod ocami zacinaju chlpky vyrastat.Su velmi viditelne a tmave a vyzeraju byt aj dost silne.Holim sa kazde rano elektrickym holiacim strojcekom a kazdy 2 tyzden som si zvykol vytrhavat hlpy pinzetou v oblastiah lic.Zacina to byt velmi itravne, bolestive a chlpy niekedy zacinaju rast pod kozou kde sa vytvaraju male jazvy alebo ako keby cervene vyrazky co neukaze vobec pekne.

Je tu niekto kto si presiel podobnym problemom a ako ho vyriesil, zjemnil ochlpenie alebo nieco podobne?

Ja rozmyslam nad kupou tochto pristroja momentalne, je to IPL domaci hair removal www.amazon.co.uk

Mate nejake skusenosti?

Dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

23 a silne ochlpenie na tvari - Fórum - ZDRAVIE.sk