Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Invalidny dochodok

Príspevok v téme: Invalidny dochodok
susane1

dobry den, mam 32 rokov a chcem sa opytat ci je mozne aby som vybavila inv.dochodok ak mam po operacii hypofyzy, vertebroplasitke stavcov, mam osteoporozu, liecim sa na vysoky krvny tlak, mam epilepsiu a k tomu aj zenske problemy povedali mi ze na to sa dochodok nevstahuje ale ja sa necitim na to aby som pracovala viac hoddin denne pretoze som slaba a mam bolesti chrbtice tak neviem poradte prosim dakujem

ni-ka

v prvom rade,to ze mas vela diagnoz ti nepomoze...posudzuje sa len jedna-hlavna a ta sa moze navysit o max.10% za inu diagnozu...
ak by si si dala ako hlavny problem osteoporozu,musis mat velmi tazku formu (so zvýšenou lámavosťou kostí a s patologickými zlomeninami, ťažká deformácia chrbtice a dlhých kostí, T-skóre nad -4,0) aby si ziskala ID...A k tej plastike stavcov-ak mas problem s chrbticou tak opat na ID musis mat to ochorenie velmi vazne, musi ta obmedzovat v pohybe,alebo musis mat trvale bolesti-poskodenia nervov,svalov atd...
na ostatne zdr.problemy co si uviedla sa ID nedava...
Ale ak si myslis ze mas narok-skus si podat ziadost na socialnej poistovni,(priprav sa na tazku byrokraciu) a uvidis ako rozhodne posudkovy lekar...ak mas stredne tazku osteoporozu a da ti napr.10% za chrbticu,dostanes aspon ciastocny...ale este ta chcem upozornit ze ciastocny ID je fakt almuzna...a vela ludi s ciastocnym ID musia tak ci tak pracovat...:-(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Invalidny dochodok - Fórum - ZDRAVIE.sk