Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ťažoby na žalúdku, krv v stolici

Príspevok v téme: Ťažoby na žalúdku, krv v stolici
Veverko123

Už asi 4roky mám problémy so žalúdkom, najprv mi zistili intoleranciu laktózy a po začiatku bezlaktózovej stravy mi bolo lepšie. Ale vrátilo sa mi to. Kŕče, hnačky, ťažoba, bolesti, nafukovanie. Toto ma trápi. Bola som v nemocnici, absolvovala som GFS, výsledky dobré, žiadne vredy a pod. Posledné 2 týždne mám aj krv v stolici a každý deň mi je ťažko. Mám aj akné a pomerne silné. Zo stresov bolestti žalúdka nemám, nakoľko to začalo práve cez prázdniny a každý deň to príde inokedy. Nie len v škole, ale i po nej, aj cez víkendy keď som úplne v kľude. Neviem čo mám ďalej robiť. Aj testy na celiakiu som mala negatívne, na ďaľšie idem v novembri.
Vďaka za všetky odpovede

RNG

Nedostatok kyselin a enzymov znici nakoniec crevnu floru, kde sa ti rozmnozia rozne skodlive mikroby, ktore kyseliny v zaludku neznicia a jedlo, tj strava co jes ich podporia.
Kyseliny a enzymy sa musia podla potreby doplnit, a mikrovlakniny a probiotika odporucam kazdemu brat, lebo nieco musis spravit na to, aby si mal creva ciste/odmorene od tozinov a osadene uzitocnymi mikrobami=probiotikami.
Treba si nasadzat probiotika

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ťažoby na žalúdku, krv v stolici - Fórum - ZDRAVIE.sk