Je to uz 11 mesiacov co..

Príspevok v téme: Je to uz 11 mesiacov co..
NVZD

som spoznal tu najuzasnejsiu osobu na celom svete , tu ktoru by som si nedovolil vazit zlatom , pretoze by som ju tym urazil , pretoze jej hodnota je nevycislitelna . Je to uz 11 mesiacov co som v jeden obycajny den , ktory sa stal jednym z najdolezitejsich dni v mojom zivote spoznal dievca , ktore mi zmenilo zivot a pritom to nechce ani priznat , ze niekto ako ona dokazala tak moc ovplivnit niekoho ako som ja :) Je to tak , nie , nehovorim ze mi ho zmenila hned od zaciatku , ale postupom casu a vjednom prelomovom bode , som v sebe ucitil pocit ktory by mnohi nazvali laskou , ja ho tak volat nebudem , pretoze su to pocity ktore prezivame obaja a verim a viem , ze tak ako to prezivame my to nepreziva nikto na svete . Neobycajne zovnajsok a unikatne vnutro - nevinne a citlive dievca , nepochopene a zavrhnute tymto svetom ,ako by sem ani nepatrila , z ineho sveta alebo galaxie . Dievca ktore tuzilo po laske , ktoru nemohla dostat , po istote ktoru nikdy necitila , vecne snivanie ktore uz nedokazala dalej vidiet pretoze bolo nahradene smutkom ktory si ju prevzal do svojich ruk . Nezalezalo mi na nej od zaciatku,pochopitelne, nezaujimalo ma ako sa citi , ale bol som velmi zvedavy.Chcel som ju preskumat , ako zahalene tajomstvo zakopane velmi hlboko.Ako som ju pomaly ( a ze sa branila !) odhaloval a odkryval kym naozaj je , tym viac som sa snou stotoznoval a zacal chapat ze je ako ja a tak rovnako mi na nej aj zacinalo coraz viac zalezat , az mi zacalo zalezat aj natom ako sa citi , coho sa boji , co by chcela , ake su jej priania a sny . Postupom casu som si zacal vsetko uvedomovat...ako moc je dolezita .Zamiloval som sa a tak sa zamilovala aj ona .Je to magicke , nase city rastli presne rovnako , postupom casu sme si uvedomili ze sme prepojeni , rovnake myslienky , rovnake pocity . Viete ako vzdy hovorite ze postupom casu "zamilovanost" prejde? Nasa laska je kazdym dnom silnejsia , kazdy den sa starame jeden o druheho len viac ,milujeme sa viac . Nase nekonecne rozhovory , nebolo sekundy kedy by sme sa nemali o com rozpravat.To ako dokazeme lezat a pozerat sa jeden na druheho a citit lasku toho druheho , ako sa o sebe starame , zalezi nam na tom druhemu.Planovanie si buducnosti a nase sny ktore sa stanu skutocnostou , preco ? Pretoze to tak chceme . Nezijeme vo vasom svete , vas svet nas neovplyvnuje , cokolvek sa z neho dostane k nam zaradime to do nasho tak ako nam to vyhovuje . Tak ako to chceme :) Prezili sme krasne chvile , prezili sme tazke chvile a navzdory vsetkemu co ide proti nam , navzdory celemu svetu ktory je otoceny proti nam , my ideme dalej ,vlastnou cestou , takou ktoru nikto nikdy iny nespozna :) Milujem to dievca , milujem ju tak ako to len dokazem..a prekonavam sam seba kazdy den . Zalezi mi na nej tak ako na nikom inom , milujem ju celym srdcom a viem ze ona citi presne to iste ...budeme tu spolu navzdy :) A ked uz nebudeme zit , budeme spolu zae na inom v mieste a vo vasich myslienkach.Dufam ,ze raz pochopi ako moc je dolezita a unikatna a ako moc mi pomohla :)) Navzdy ta budem milovat a starat sa o tebe moja princezna ! A preco sem vlastne pisem?Ziadam o radu alebo pomoc ? Nie ...nepotrebujem ju.Pisem sem preto ,ze ju milujem .

Slobodna

Ojka anjelik sa na mňa pajedí už dlhšiu dobu a to má pritom taký krásny nick :)
Chceš byť Janko alebo Marienka? :) lebo ježibaba je už anjelik :)

ojka

Slobodná, myslíš, že sa anjelik napajedil? pre tú trošku? :))
Iveta, ak som správne pochopila, tak jeho princezná to tu už čítala :)

Iveta Michael

ja osobne nemám rada takéto siahodlhé opisovanie romantic story ale čo mu môžem zaželať nech im to teda obidvom vydrží ...

... LOVE FOREVER! :)

P.S. Čítať by to mala aj tvoja ,,princezná,, !

ojka

Slobodná, anjelik, už som si myslela, že sa dnes tak dobre nezasmejem.....Janíček, Marienka, Ježibaba....pobavilo :)
NVZD, tak ja vám už len prajem, aby vám to spolu čo najdlšie vydržalo ;)

NVZD

Dovod je vlastne omnoho jednoduchsi a o to krajsi - rada si sem chodi citat temy a spolu sa radi zasmejeme nad tym ako niektori prezivaju vztahy a preto som sem napisal , len aby sa potesila.A potesila :) Skuste niekedy nieco spravit len tak , necakat od toho revanz , proste len pre usmev toho druheho .

Slobodna

Anjelik kašli už na ten boj ;) a daj mi perníček, potom ti ukážem prštek :))

Asi to bude tým anjelik, že ak sa vyjadríš k vedeckým veciam, ktoré sú dokázané, nemôžeš na základe svojho dojmu tieto dôkazy vyvracať. Iné je to vo vzťahoch, vieš ako sa hovorí - Keď miluješ, nie je čo riešiť :)

anjelik *

Preto mi to máš napísať, aby si odôvodnila , prečo je moje tvrdenie nesprávne, ako som sa ja snažila zdôvodniť, prečo ja tvrdím, že išlo len a len o prejav a o nič iné. :o)
V inej téme si ma obvinila, že píšem a nemám dôkazy a argumenty, len presvedčenie a že sa len a len zaplietam do pavučín. :o) Ale argument, *mňa to nezaujíma* mi nepríde ako dôkaz nejakého tvrdenia.
A áno, som ježibaba a boh ťa chráň, liezť mi na perníky. ;o))

Slobodna

Prečo by som ti ja mala vysvetľovať príčinu a dôsledok jeho prejavu lásky? Za prvé ich pozná len on a za druhé mňa to vôbec nezaujíma :)
On to nepísal pre nás ale pre ňu :)