Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neustala tlakova bolest hlavy

Príspevok v téme: neustala tlakova bolest hlavy
niki7878458

uz asi necely rok ma vkuse boli hlava nie silno ale nepríjemne . Niekedy si v nej az srdce počujem byť . často mi v nej duní bolest nie je silna skor tlakova ,ale skoro vkuse ma boli. Mama so mnou nechce ist k doktorke a povie mi na to ze ,radsej mi povedz co ta neboli. A napadaju ma sprostosi ze mi nieco je atd... aj ked na prst boli hystercim...Prosi jak niekto vie z coho ma moze boliet prosim napiste

ojka

tak skús ešte raz poprosiť maminu, keď nie, tak ocina.
Kľudne to môže byť aj psychického rázu, ale môže sa stať, že problém je fakt niekde v tvojom tele.

ojka

Bolesť hlavy môže mať rôzne príčiny. Zájdi k obvodnej a začnite riešiť, postupne vylučovať....krčná chrbtica, ORL, oči, veľa - málo spánku, stres, napätie,..... Skús porozmýšľať, či tá bolesť nemá nejaký spúšťací faktor, pri čom sa ti uľaví, kde konkretne tú bolesť cítiť, atď..... bude záležať na tom, čo jej povieš,aby sa mohla určiť správna diagnóza... koniec koncov, možnože ťa pravdepodopne pošlú potom i na neurológiu....
Ale keď ťa to už rok trápi, to je dosť,... aby to nebolo už chronické.... každopádne odporúčam navštíviť doktorku....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neustala tlakova bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk